Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Pogotowie Reporterskie

"Mała Książka - Wielki Człowiek" w GBP w Widawie

Drodzy rodzice! Do naszej biblioteki dotarły wyprawki dla maluchów. Zatem CZAS - START dla kolejnej edycji projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek".

Zapraszamy do biblioteki wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z roczników 2013-2016 i ich rodziców do odwiedzania Gminnej Biblioteki Publicznej w Widawie
i Filii Bibliotecznej w Chociwiu.

Każde dziecko, które zapiszę się do biblioteki otrzyma książeczkę dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka "Pierwsze czytanki dla..." oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Rodzice natomiast otrzymają broszurę informacyjną przypominającą o ważnej roli czytania w rozwoju dziecka "Książką połączeni, czyli jak przedszkolak idzie do biblioteki".

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Widawie

Skomentuj [ 0 ]
19:25, 09.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET