Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Pogotowie Reporterskie

Kolumna wygrała gminne zawody pożarnicze

Na łaskim stadionie CSiR 1 września odbyły się gminne zawody pożarnicze. Udział w nich wzięła męska drużyna reprezentująca naszą straż . Do rywalizacji przystąpiły męskie drużyny z OSP: Łask , Teodory , Sięganów ,Okup. Jak na zawody tego typu przystało zostały rozegrane dwie konkurencje.

Emocji nie brakowało. Dopisała pogoda aczkolwiek mogło by być trochę chłodniej. Rywalizacja była zacięta.

Pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna z czego jesteśmy bardzo dumni. Na drugiej pozycji rywalizację zakończyli druhowie z OSP Sięganów i przegrali z nami o 0.8 sekundy co naprawdę jest mrugnięcie okiem, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z OSP Teodory ze stratą 4.2 sekundy.

W zmaganiach na szczeblu powiatowym gminę Łask reprezentować będziemy na pompie w których wygraliśmy rywalizację w gminie, czyli PO5 m8/8 gdzie nie mamy praktycznie zbyt dużych szans wygrać z nowymi Tohatsu m16/8.


Podejmiemy się jednak tego wyzwania 💪 Widzimy się 15 września na stadionie CSiR w Łasku.

 

Źródło: OSP Kolumna

Skomentuj [ 1 ]
11:35, 11.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Oran @ 15:01, 11.09.2019r. IP: *.*.132.1

W imię uczciwej konkurencji pozostałe osp czyli Bałucz, Anielin, Wrzeszczewice, Wiewiórczyn, zostały wyeliminowane już na etapie zapisów i postanowień. Tak trzymać Zarząd Gminny i Urząd Gminy. Zapewne postanowienia zachęcą młodych następców do działań w tych jednostkach. A wszystkim rządzi Pani G...wiadomo kto musi być na pudle!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama


Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET