Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pogotowie Reporterskie

Raz, Dwa, Trzy!!! Korab Łask

W procesie budowania klubu czy drużyny, symbole odgrywają znaczącą rolę. Barwy klubu i herb dla większości kibiców ale też zawodników oznacza coś wielkiego, będącego niejednokrotnie sensem czyjegoś życia. Herb umożliwia im identyfikacje z klubem i daje poczucie przynależności do grupy sportowców i ludzi tworzących stowarzyszenie.

W procesie wychowania i zjednoczenia drużyny także ważną rolę pełni pielęgnowanie pamięci, tradycji i zwyczajów klubowych. Kolejnemu pokoleniu przekazywane są wartości i wzorce zachowań i tak tworzy się historię. Symbole niosą za sobą treść, są potwierdzeniem ciągłości i dowodem trwałości klubu. Nie inaczej jest też w naszym klubie.

W Korabie nie tylko uczymy grać w piłkę ale też wpajamy małym adeptom futbolu szacunek i poszanowanie dla rywali ale też dla barw i symboli klubowych. Czujemy się odpowiedzialni za prezentowanie im właściwych wartości i postaw, tak by poprzez sport stawali się każdego dnia lepszymi ludźmi.

A oto efekty tego o czym napisane powyżej. Prace naszych małych zawodników z rocznika 2012/2013 przedstawiające herb UMKS Korab Łask.

 

Źródło: Korab Łask

Skomentuj [ 0 ]
17:50, 18.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET