Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogotowie Reporterskie

Utrudnienia w ruchu drogowym 21 września 2019 roku

21 września 2019 roku na terenie 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku odbędzie się piknik lotniczy. W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na trasie S8.

Zalecany objazd trasy S8:

w kierunku Łodzi: zjazd na węźle Zduńska Wola Zachód, dojazd do drogi wojewódzkiej nr 482, dalej drogą wojewódzką nr 482 przez miejscowości Zduńska Wola, Łask do węzła Dobroń, wjazd na węźle Dobroń, dalej trasą S14 do węzła Róża, następnie wjazd na trasę S8
w kierunku Wrocławia: zjazd na węźle Róża, dalej trasą S14 do węzła Dobroń, następnie zjazd na drogę wojewódzką nr 482, dalej drogą wojewódzką nr 482 przez miejscowości Łask, Zduńska Wola do węzła Zduńska Wola Wschód, wjazd na trasę S8
 

Informacje dotyczące pikniku lotniczego oraz zmian organizacji w ruchu drogowym na terenie gminy Łask i gminy Buczek, a także wyznaczonych miejsc parkingowych pod adresem:

 

https://32blt.wp.mil.pl/pl/articles6-aktualnosci/2019-09-21d-swieto-32-bazy-lotnictwa-taktycznego/

 

Policjanci w newralgicznych punktach będą kierować ruchem i wskażą objazdy. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych. 

Skomentuj [ 0 ]
08:25, 19.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET