Środa, 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na spotkanie z cyklu "Ale Gość"

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu ALE Gość w niedzielę 13 października. "Od ateizmu do żywej wiary" to temat najbliższego spotkania, którego gościem będzie Grzegorz Miecznikowski.

Spotkanie rozpocznie o godz. 18:00 Eucharystią dla młodzieży i studentów „Osiemnastka”; spotkanie z naszym Gościem rozpocznie się bezpośrednio po Mszy św. ok. godz. 19:00.
Grzegorz wychował się w tradycyjnym, katolickim domu. Co niedzielę chodził do kościoła. W wieku 14 lat zachwycił się muzyką metalową. Zaczął jeździć na koncerty, fascynowały go pentagramy, groźne twarze, mroczne grafiki, krzyże odwrócone do góry nogami. Nienawidził wszystkiego, co chrześcijańskie. Wierzył w magię i okultyzm, był fanem pism antyklerykalnych. A przede wszystkim, gorliwie przekonywał, że Boga nie ma. Któregoś dnia pod wpływem muzyki chrześcijańskiej, gdzie wokalista śpiewał o miłości, o Jezusie, zaczął myśleć, „skąd we mnie tyle nienawiści, skoro Boga nie ma, powinno mi to być obojętne”.

Jak wspomina, następnego dnia obudził się z miłością i pokojem w sercu a kilka dni później poszedł do spowiedzi.

 

 

Skomentuj [ 1 ]
11:50, 30.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Zdzisław @ 13:59, 01.10.2019r. IP: *.*.225.4

Srały muchy będzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła....

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET