Niedziela, 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Pogotowie Reporterskie

Zaginęła Danuta Kaźmierczak

Policjanci z Łasku poszukują 73-letniej mieszkanki miejscowości Dobra (gmina Sędziejowice), która wyszła do lasu z domu w czwartek 3 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kobieta ma problemy z pamięcią. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kazimierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub pod nr 112.Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku prowadzą poszukiwania zaginionej Danuty Kazimierczak zamieszkałej w Dobrej w powiecie łaskim, gmina Sędziejowice.

73-letnia kobieta wyszła z domu w czwartek ( 3 października 2019 r.) około godz. 16:00 nie informując dokąd dokładnie wychodzi, kierując się w stronę kompleksu leśnego. Do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną ani ze znajomymi. Nie zabrała ze sobą dokumentów i jakichkolwiek rzeczy osobistych.

RYSOPIS ZAGINIONEJ:

DANUTA KAZIMIERCZAK

wiek 73 lata
szczupła budowa ciała
wzrost 160 cm.
włosy krótkie, siwe, proste
oczy zielone, nos prosty, uzębienie niepełne (proteza)
brak znaków szczególnych
Danuta Kazimierczak w chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w:marynarkę koloru brązowego w kratę,
szare spodnie dresowe,
kalosze niebieskie w kwiatki.
Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kazimierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub najbliższą jednostką Policji, bądź zadwonić pod nr 112.

Skomentuj [ 0 ]
09:10, 04.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz




Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama




      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie






Ostatnio na forum

Więcej dyskusji





      

Najnowsze komentarze







Najnowsze zdjęcia





© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET