Środa, 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Pogotowie Reporterskie

Łaskowianka Marta Mysur Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu sierż. sztab. Marta Mysur z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP Łódź trzy razy stawała na podium. W formule pointfighting i kicklight zdobyła złote medale, natomiast w formule K1 była druga, ulegając jedynie aktualnej Mistrzyni Świata.

W miniony weekend od 27 do 29 września 2019r. w miejscowości Chotowa, Grabiny odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących różne formacje mundurowe z całego kraju. W zawodach jako jedyna policjantka reprezentująca łódzki garnizon, a tym samym KWP w Łodzi była sierż. szt. Marta Mysur. Policjantka na wspomnianym turnieju startowała w trzech formułach.

W pointfightingu, kicklight i K1 w kat. wagowej  do 60 kg. W dwóch pierwszych nie miała sobie równych tym samym zostając podwójną Mistrzynią Polski Służb Mundurowych. Natomiast w K1 uległa w finale aktualnej Mistrzyni Świata w tej kategorii. Należy zaznaczyć, że nasza koleżanka swoim dorobkiem wsparła drużynowo Reprezentację Polskiej Policji, w której poprzez swoje sukcesy w sztukach walki jest już od ponad roku. Reprezentacja Polskiej Policji zdobyła na wspomnianym turnieju pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zawody z roku na rok przybierają na sile i rywalizacja jest coraz bardziej zacięta, a konkurencja rośnie. To pokazuje, że funkjconariusze coraz wiekszą wagę przykładają do sparwności fizycznej.

Marta nie zwalnia tempa, od dziś będzie przebywać na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Taekwondo, gdzie przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Europy, które obędą się w Sarajewie w okresie od 10 do 13 paździenika 2019r.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszej Mistrzyni!!!

 

Źródło: KWP Łódź

Skomentuj [ 0 ]
15:00, 06.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET