Niedziela, 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Pogotowie Reporterskie

Wnioski o współfinansowanie III Edycji "Pociągu do Kolumny" zostaly złożone

Do Urzędu Gminy wpłynęły dwa wnioski dotyczące uwzględnienia w przyszłorocznym budżecie Gminy Łask kwoty, niezbędnej do organizacji III Edycji Festiwalu Sztuki „Pociąg do Kolumny” w roku 2020.

O ile jako Społeczny Komitet Organizacyjny byliśmy świadomi wniosku złożonego przez Radę Dzielnicy Kolumna, opiewający na sumę 20.000 zł, tak drugi wniosek Zjednoczonej Prawicy Łask (30.000 zł) nie był z nami konsultowany. Cieszy nas, że potrzeby finansowania tego przedsięwzięcia zostały dostrzeżone i w ten sposób docenione nasze działania a w szczególności aspekt integracyjny wydarzenia "Pociąg do Kolumny" nie tylko dla mieszkańców Łasku i Kolumny, ale i gości, turystów, miłośników, przedsiębiorców i organizacji z całego naszego regionu.

I właśnie z tego powodu pragniemy przypomnieć, że nasz Społeczny Komitet Organizacyjny jest apolityczny. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną ani nie opowiadamy się po żadnej stronie. I pragniemy, aby Festiwal zmierzał także w kierunku apolityczności. Kolumna, sztuka, przyroda, dobra zabawa ponad wszystko!

Teraz czekamy i miejmy nadzieję, że władze przychylą się do prośby o pomoc we współfinansowaniu "Pociągu do Kolumny". Poprzednie dwie edycje odbyły się dzięki wsparciu finansowemu wielu Sponsorów, Partnerów i osób fizycznych, za które to wsparcie nadal jesteśmy dozgonnie wdzięczni.

Skomentuj [ 0 ]
16:30, 07.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET