Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Pogotowie Reporterskie

Trzy medale Mistrzostw Europy dla sierż. sztab. Marty Mysur

Sierż. sztab. Marta Mysur z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi jako członek kadry narodowej reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Taekwon-do, które odbywały się w dniach od 10 do 13 października 2019 roku w Sarajewie.

Podczas championatu policjantka zdobyła 3 brązowe medale.

Od 10 do 13 października 2019r. w stolicy Bośni i Hercegowiny odbywały się Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwon-do. W turnieju rywalizowało ok 1200 zawodników z 30 państw. W kobiecej kadrze była już po raz 6 na imprezie takiej rangi nasza koleżanka sierż.sztab. Marta Mysur z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Łodzi. Marta wspierała reprezentację przede wszystkim w konkurencjach technicznych. W indywidualnych układach stopni mistrzowskich IV-VI Dan zdobyła brązowy medal. Następnie będąc kapitanem drużyny układów, wraz z koleżankami wywalczyła kolejny brąz. Następnie podsumowała turniej jeszcze jednym brązowym krążkiem w drużynie technik specjalnych. Wszystkie konkurencje techniczne wymagają ogromnej precyzji, bardzo dobrego przygotowania motorycznego i specjalistycznego, a także ogromnej sprawności. O miejscach medalowych decydują malutkie szczegóły, które finalnie "rozdają" miejsca na podium. Sam fakt bycia w czołówce świadczy o bardzo dobrym poziomie technicznym zawodniczki.

Warto przypomnieć, że nasza koleżanka jest nie tylko multimedalistką w taekwon-do, ale także reprezentuje Polską Policję w Kickboxingu i jest świeżo upieczoną Mistrzynią Polski Służb Mundurowych.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Źródło: KWP Łódź

Skomentuj [ 0 ]
09:00, 19.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET