Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Pogotowie Reporterskie

Druhowie OSP Malenia zdobyli Koronę Półmaratonów Polskich

Para naszych biegających druhów, w minioną niedzielę, meldując się na mecie: 6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, zdobyła tym samym Koronę Półmaratonów Polskich!! Ale o tym, więcej, kiedy dotrą już do nich medale.

Kraków w tym roku, nie był zbyt łaskawy dla biegaczy. Piękna jesienna pogoda która bardziej sprzyjała zwiedzaniu a nie bieganiu skutecznie osłabiła wielu startujących, w tym naszych druhów, uniemożliwiając im zdobycie nowych rekordów życiowych... Nie pomagał też tłok na trasie (na liście startowej prawie 10tyś. osób), podbiegi a także zwężenia, które potrafiły skutecznie wybić z rytmu.

Natomiast bardzo miłą niespodzianką, okazał się głośny doping, Gospodarza Naszej Gminy a także Honorowego Członka naszej jednostki, druha Bronisława Węglewskiego, który to wraz z małżonką kibicowali naszym biegaczom na trasie.

Najważniejsze jednak, że bieg udało się ukończyć. Na poprawę wyniku przyjdzie jeszcze czas!! Tak zapewniają Ewelina i Filip.

Oficjalny czas:

5085 - Kłos Filip: 02:05:50
5087 - Kłos Ewelina: 02:05:50

 

Źródło: OSP Malenia

Skomentuj [ 0 ]
11:40, 21.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET