Środa, 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Pogotowie Reporterskie

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło 19 października 2019 roku w miejscowości Chabielice na drodze krajowej DW483. 30-letni mieszkaniec gminy Widawa, kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu.

19 października 2019 roku przed godziną 17:00 dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem suzuki, 30- letni mieszkaniec gminy Widawa, na łuku drogi, zjechał na pobocze i uderzył w barierę ochronną mostu na rzecze Krasówka. W wyniku uderzenia kierowca przeleciał przez barierę, upadł na ziemię i poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz policjanci.

Wstępnie ustalono, że kierujący motocyklem miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Kierujący jednośladami to szczególna grupa uczestników ruchu, chociażby dlatego, że są bardziej niż kierowcy samochodów narażeni na urazy jakie niesie ze sobą wypadek, czy kolizja. Zderzenie motocykla z innym pojazdem lub drzewem, barierą ochronną zwykle kończy się tragicznie. Apelujemy o rozsądek i wyobraźnię.

 

Źródło: KWP Łódź

Skomentuj [ 0 ]
10:23, 21.10.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET