Środa, 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Pogotowie Reporterskie

Uczcili pamięć zmarłych policjantów

W środę, 30 października 2019 roku kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Łasku uczciła pamięć poległych i zmarłych policjantów, zapalając symboliczne znicze pod pamiątkową tablicą przy Alei Dębów Pamięci oraz na grobie niedawno zmarłego policjanta z naszej jednostki.

W dniu Wszystkich Świętych udajemy się na cmentarze, by tam wspominać naszych bliskich, których nie ma już z nami. Składamy wiązanki, zapalamy znicze by w ten sposób wyrazić naszą pamięć o zmarłych. W tym roku reprezentacja kadry kierowniczej z łaskiej jednostki na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Łasku oraz I Zastępcą Komendanta uczciła pamięć policjantów Policji Państwowej zapalając znicze pod tablicą pamiątkową znajdującą się przy Alei Dębów Pamięci w Łasku.

Święto, w którym wspominamy zmarłych, to czas wzmożonej pracy wszystkich policjantów. Mimo to staramy się znaleźć choć chwilę na to, by odwiedzić groby i w zadumie wspomnieć naszych kolegów, To dla policjantów szczególna okazja by uczcić pamięć tych, którzy odeszli już z naszych szeregów. Przedstawiciele Komendy Powiatowej zapalili znicze na grobie kolegi aspiranta Krzystzofa Heinricha, który dwa miesiące temu odszedł na wieczną wartę przegrywając walkę z chorobą.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
17:00, 02.11.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET