Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogotowie Reporterskie

Uroczyste ślubowanie kadetów w Ostrowie

W środę, 6 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Mundurowo - Technicznych w Ostrowie odbyła się wyjątkowa uroczystość ślubowania uczniów klas I. W tym roku po raz pierwszy została utworzona klasa o profilu policyjnym.

Wśród zaproszonych gości był Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Andrzej Łapiński.

Tego dnia w Zespole Szkół Mundurowo - Technicznych w Ostrowie odbyło się wyjątkowe święto. Młodzież klas I złożyła uroczyste ślubowanie przed licznie przybyłymi na to spotkanie gośćmi. Wśród znamienitych gości był Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Andrzej Łaspiński, któremu towarzyszyła Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej komisarz Beata Nienadowska wraz z Zastępcą Naczelnika podinspektorem Rafałem Mrozowskim.

Na uroczystości nie zabrakło też przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Łasku Komendanta Powiatowego insp. Piotra Bielewskiego oraz Zastępcy Komendanta Powiatowego mł. insp. Roberta Krawczyka. Podczas uroczystości wręczono legitymacje uczniom rozpoczynającym edukację w klasie mundurowej oraz klasie policyjnej, mianowano też dowódców plutonów poszczególnych klas pierwszych. Po części artystycznej Komendant Wojewódzki spotkał się z młodzieżą klasy policyjnej. Pogratulował uczniom mianowania na stopień Kadeta, a także życzył im sukcesów w nauce oraz wyraził nadzieję, że w przyszłości zasilą szeregi Policji.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
09:00, 10.11.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Tuwim @ 17:57, 12.11.2019r. IP: *.*.158.23

czepiasz się, nie matura lesz chęć szczera zrobi z kadeta oficera.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET