Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na "Warsztaty dla ojców"

Drogi Tato! Każdy ojciec pragnie, żeby jego dziecko rozwijało swój potencjał. Ty również należysz do grona tych ojców, dlatego zapraszam Cię na warsztat Tato.Net w dniu 7 grudnia 2019 roku w godzinach 9:00 –18:00 do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łaskuul. Mickiewicza 6,

mając nadzieję, że czas spędzony w kręgu ojców, którzy chcą być bohaterami dla własnych dzieci zaowocuje poszerzeniem wiedzy, kompetencji wychowawczych, zdobyciem nowych inspiracji oraz podjęciem trafnych decyzji w Twoim ojcowskim planie działania.

Warsztat Tato.Net Bliżej –pełna łączność ma na celu zainspirowanie ojców do pogłębienia ich relacji z dzieckiem. Zajęcia są oparte na czterech elementarnych filarach odpowiedzialnego ojcostwa: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość. Uczestnicy warsztatu otrzymają narzędzia do tworzenia indywidualnego profilu swojego ojcostwa oraz planu działania – efektywnego ojcowania.

Badania statystyczne wskazują na fakt, że 86% rodzin, w których wychowują się dzieci z niepełnosprawnością ulega rozpadowi. Przyczyny tego zjawiska są złożone, ale z całą pewnością należy stwierdzić, że nasze ojcowskie zaangażowanie w wychowanie, rehabilitację i edukację naszych dzieci wzmacnia i promuje rodzinę jako podstawową komórkę społeczną, która jest najlepszym miejscem dla rozwoju naszych dzieci.

Jeżeli jesteś ojcem dziecka posiadającego dysfunkcje lub niepełnosprawność, to Twoje ojcowanie –tak jak i moje -niejednokrotnie wystawiane jest na próbę. Warsztat Bliżej – pełna łączność został przygotowany z myślą, by pomóc pokonywać wyzwania, jakie stoją przed ojcami w XXI wieku. Dla mnie warsztat Tato.Net, który przeżyłem po raz pierwszy 3 lata temu, stał się szansą wzmocnienia i rozwoju moich ojcowskich kompetencji dając impuls do bycia najlepszym tatą dla moich dzieci. (nie jest to przechwalanie się, ale opinia moich dzieci, na którą jako tata ambitnie pracuję od 3 lat :)

 

organizator lokalny inicjatywy Tato.Net Robert Rusiniak*

 

Zapisy na WarszTaty do 30 listopada 2019 r. pod numerem telefonu 509 048 797.

Koszt po stronie uczestnika 30zł (opłata za obiad i serwis kawowy w trakcie warsztatu)

Więcej informacji na www.tato.net/wydarzenia/lask/ bądź pod linkiem.

 

 

*ojciec piątki dzieci, dwójki z orzeczeniami o niepełnosprawności, trener inicjatywy Tato.Net, asystent osoby niepełno-sprawnej, nauczyciel zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łasku

Skomentuj [ 0 ]
19:00, 25.11.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET