Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogotowie Reporterskie

Młodziki Mulksu nie odpoczywają

W ostatni weekend nasi Młodzicy zagrali w pierwszym turnieju halowym. Były to eliminacje do Turnieju Marszałkowskiego w Sieradzu. W tym roku nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku, kiedy to dotarliśmy do finału i awansowaliśmy do turnieju głównego.

Turniej zakończyliśmy meczem półfinałowym z Wartą Sieradz, która okazała się bardziej konkretna w tym pojedynku i wygrała zasłużenie 3:0. W grupie na inaugurację przegraliśmy 2:1 z Pogonią Zduńska Wola oraz wyraźnie pokonaliśmy Victorię Szadek oraz Jutrzenkę Warta, kolejno 6:0 i 5:0. Mimo to brawo dla zespołu za postawę i nie schodzenie z obranej ścieżki i pomysłu na grę.

Jak wspomnieliśmy były to pierwsze rozgrywki halowe dla naszego zespołu. Po zakończonych rozgrywkach ligowych drużyna zagrała jeszcze kilka sparingów:

MULKS 7:7 Funinio
Jutrzenka Bychlew 8:1 MULKS
MUKS Widawa 2:3 MULKS

W grudniu zespół czeka turniej w Bełchatowie, na który zostaliśmy zaproszeni przez zaprzyjaźnioną drużynę KS Grocholice i oczywiście turniej w Łasku, którego jesteśmy organizatorem - już 14 grudnia.

 

Źródło: Mulks Łask

Skomentuj [ 0 ]
14:30, 29.11.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET