Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Pogotowie Reporterskie

Prośba o pomoc finansową na protezę nogi oraz rehabilitację

Cześć mam na imię Darek. Moja historia nie jest zbyt długa ale pokazuje jak w krótkim czasie można stać się kaleką. Straciwszy nogę, nie mając wsparcia, liczę na waszą pomoc.

Pierwszy raz trafiłem do szpitala Pirogowa w Łodzi 26.06.2019, stwierdzono zator prawej tętnicy podkolanowej. W szpitalu wykonano kontrolę i emboloktomię prawej kończyny dolnej. W pierwszej dobie po zabiegu, ze względu na krwiak goleni w obrębie rany, po fasciotomii reoperowany, wykonano otwartę fasciotomię.

Dalszy przebieg leczenia, zapisano w dokumentacji, nie powikłany. Wszystko było dobrze do 28.08.2019, kiedy znów trafiłem do szpitala Pirogowa – diagnoza – „zator prawej tętnicy podkolanowej, zakrzep tętnicy piszczelowej przedniej prawej w okresie pooperacyjnym. Chory został przyjęty w wyniku ostrego niedokrwienia prawej kończyny dolnej. Operowany kilkukrotnie z powodu nawrotowej zatorowości tętnicy kończyny prawej. Pomimo kilkukrotnego Pomimo kilkukrotnego leczenia operacyjnego , embolektomii tętnicy podkolanowej, tętnic piszczelowych, leczenia wewnątrznaczyniowego, postępu  zmian martwiczych w zakresie stopy, goleni zmusiło do amputacji kończyny dolnej na wysokości uda” Tyle jeśli chodzi o mój 80-dniowy pobyt w szpitalu.

Oczekuję na Waszą pomoc, która będzie przeznaczona na koszty protezy umożliwiającej jakieś w miarę samodzielne funkcjonowanie, ponowne uczenie się chodzenia  i cały proces rehabilitacji.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ytt5ms

Skomentuj [ 0 ]
15:00, 12.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET