Poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności. Łask

W ostatnich dniach do wieczności odeszli...

Janusz Kaźmierczak, lat 49.

Zmarł 17 stycznia. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21 stycznia o godzinie 13:00 w Bazylice Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli.

 

Lucjan Szram, lat 86.

Zmarł 13 stycznia. Nabożeństwo żałobne zostało odprawione 16 stycznia w Kolegiacie Łaskiej.

 

Wiesław Cichecki, lat 66.

Zmarł 14 stycznia. Nabożeństwo żałobne zostało odprawione 17 stycznia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku.

 

Jacek Kazimierczak, lat 52.

Zmarł 15 stycznia. Nabożeństwo żałobne zostało odprawione 18 stycznia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku.

 

Ryszard Jaskółowski, lat 80.

Zmarł 16 stycznia. Nabożeństwo żałobne zostało odprawione 18 stycznia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku.

 

Maria Wójt, lat 91.

Zmarła 15 stycznia. Nabożeństwo żałobne zostało odprawione 17 stycznia w Kolegiacie Łaskiej.

 

Skomentuj [ 1 ]
08:25, 20.01.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Claudia Klein @ 08:18, 18.02.2020r. IP: *.*.113.73

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET