Wtorek, 7 kwietnia 2020 r., imieniny Hermana, Rufina, Donata

Pogotowie Reporterskie

Wizyta oceniająca w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego

(fot. kpt. Michał Kolad)

Przedstawiciele Republiki Białorusi przeprowadzili wizytę oceniającą w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego według postanowień „Dokumentu Wiedeńskiego”.

Zespół oceniający został zapoznany z zadaniami 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego oraz zobaczył jak wygląda infrastruktura lotniskowa po modernizacji drogi startowej. Ponadto zapoznano oficerów z wyposażeniem wojskowym znajdującym się w Bazie. Całodniowa wizyta zakończyła się wspólnym zdjęciem oraz prezentacją samolotów wielozadaniowych F-16 w powietrzu.

Wizyta odbyła się zgodnie z zobowiązaniami międzynarodowych porozumień w zakresie kontroli zbrojeń, rozbrojeń oraz środków budowania zaufania i bezpieczeństwa w Europie według postanowień „Dokumentu Wiedeńskiego”. Obserwatorom towarzyszyli przedstawiciele polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej, Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych i Dowództwa Operacyjnego RSZ.

 

Tekst: kpt. Michał Kolad

 

Źródło: 32 BLT

 

Skomentuj [ 0 ]
11:00, 09.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET