Wtorek, 7 kwietnia 2020 r., imieniny Hermana, Rufina, Donata

Pogotowie Reporterskie

Akcja "Od 4 roku bez czytania ani kroku" w Dobrej

Czytanie dzieciom przynosi liczne i jakże istotne dla ich rozwoju korzyści. Nie sposób wymienić wszystkich. Czytanie od najmłodszych lat wpływa przecież na wszechstronny rozwój nie tylko intelektualny czy językowy, ale również emocjonalny i społeczny.

Mając to na uwadze 3 lutego bieżącego roku w Przedszkolu w Dobrej w ramach akcji "Od 4 roku bez czytania ani kroku", dzięki współpracy z Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach p. Beatą Magdziak, odbyło się przepiękne spotkanie. Wyjątkowymi gośćmi, którzy zaszczycili Przedszkole swoją obecnością i czytali dzieciom bajki byli: Wicestarosta Łaski pani Teresa Wesołowska, Wójt Gminy Sędziejowice pan Dariusz Cieślak,

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Sędziejowice pani Dorota Burzyńska, Radna Gminy Sędziejowice pani Katarzyna Sobala, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej pani Beata Magdziak, bibliotekarka pani Justyna Kowalczyk.

Ogromną radość sprawiły dzieciom prezenty w postaci upominków tj: słodycze, opaski odblaskowe, zawieszki do kluczy, książki i dyplomy, które otrzymały na własność z rąk przybyłych gości.
Ów symboliczny podarunek ma być kontynuacją codziennego głośnego czytania dzieciom przez wszystkich domowników i nauczycieli. Przy słodkim poczęstunku dzieci dodatkowo dowiedziały się, że książki należy szanować i dbać o nie.

Akcja „Od 4 roku bez czytania ani kroku” okazała się wielkim sukcesem. Organizatorom dała wiele satysfakcji, ponieważ pozwoliła ukazać przedszkole nie tylko jako instytucję wychowująca, ale i promującą czytelnictwo od najwcześniejszych lat życia.

Dziękujemy za przepiękny i mile spędzony dzień: Dyrekcja, Nauczyciele i Dzieci z Przedszkola w Dobrej.

 

Źródło: Gmina Sędziejowice

Skomentuj [ 0 ]
19:35, 12.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET