Czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Pogotowie Reporterskie

Nagrody dla najlepszych czytelników

Nadszedł czas podsumowań minionego roku. Nastąpiły nieoczekiwane zmiany dla czytelników naszej biblioteki- zmiana pracownika. Wielu ze stałych klientów biblioteki tęskni za ulubioną panią Jolą. Kochają jednak książki, więc nadal wypożyczają je z naszej biblioteki.

Są bardzo wdzięczni pani Joli za miłą atmosferę w bibliotece i zgromadzenie bogatego księgozbioru.
W tym roku udało się przyciągnąć do naszej biblioteki rodziców przedszkolaków, którzy wzięli udział w akcji „Mała książka- wielki człowiek”, dzięki czemu ich pociech otrzymały wyprawkę czytelniczą. Akcja trwa nadal, więc zachęcam do zapisania się pozostałych czytelników.

Przejdźmy teraz do nagrodzonych: pierwsze miejsce zajęła mieszkanka Woli Czarnyskiej, która przeczytała 294 książki. Tego rekordu nie da się pobić, ale kolejna nagrodzona przeczytała 127 książek. Wyróżniliśmy również czytającego pana, nastolatkę i dziecko. Była też nagroda dla czytającej mamy, która przeczytała swoim dzieciom 110 książek, warto brać z niej przykład, ponieważ już wszystkie media donoszą, że czytanie już najmłodszym dzieciom ma zbawienny wpływ na rozwój ich intelektu i funkcji poznawczo-emocjonalnych, do dzieła więc drogie mamy.

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za korzystanie z księgozbioru naszej biblioteki i życzymy miłej lektury w tym roku.

Zapraszamy do czytania!!!

Naszej Gali towarzyszyła prelekcja pani Jolanty Szwalbe, autorki pięknych cytatów dotyczących życia i optymizmu, dobrej starości i młodości. Podobało nam się jej przesłanie: „Obudź się do życia. Żyj! Tańcz, jeśli świeci słońce, i gwiżdż, jeśli pada deszcz.”

Uroczystość zakończyła pogawędka przy cieście i kawie.

Zapraszamy na kolejne uroczystości organizowane w naszej bibliotece.

 

Źródło: GBP w Wodzieradach

Skomentuj [ 0 ]
11:00, 16.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji
Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET