Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Pogotowie Reporterskie

Doborowy czwartek

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej?

Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy pierwszy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga: DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA w godz. 13:00 - 15:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku przy ul. 9 maja 32/36

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji w godzinach popołudniowych będzie odbywał się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Zainteresowana spotkaniami osoba może się zgłosić w każdy pierwszy czwartek miesiąca do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 2 ]
14:15, 25.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

paretku @ 17:51, 25.02.2020r. IP: *.*.144.251

A kto teraz idzie do policji chyba ktoś kto nie myśli racjonalnie. Każdy wie że lepiej iść do wojska. Formacja dużo lepiej płatna (+ dużo lepszy socjal). A co robi żołnierz...Policja to najbardziej zaniedbana formacja i chyba najbardziej nielubia

Jaś @ 12:10, 26.02.2020r. IP: *.*.12.248

Teraz to się idzie na kasę do Biedry albo Lydla a nie do mundurówki.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET