Czwartek, 9 kwietnia 2020 r., imieniny Mai, Dymitra, Dobrosławy

Pogotowie Reporterskie

Buczek. Z piłkarskich boisk – Klub Sportowy Tęcza Brodnia

Klub Sportowy Tęcza Brodnia aktualnie występuje w rozgrywkach Klasy Okręgowej grupy 3 w podokręgu sieradzkim. Rozgrywki nadzoruje i prowadzi ŁZPN Łódź. Na koniec rundy jesiennej sezonu 2019/2020 drużyna uplasowała się na 4 miejscu zdobywając 27 punktów.

Dla działaczy jak i zawodników było to dobre osiągnięcie, choć pozostawał mały niedosyt gdyż w kilku meczach można było zdobyć więcej punktów co w ogólnym rozrachunku spowodowało by wyższe miejsce w tabeli i nieco lepszy bilans punktowy. Niemniej jednak rundę jesienna należy zaliczyć do udanych.

Po Nowym Roku klub wrócił do treningów na początku stycznia, korzystając z miejscowej hali sportowej w Buczku. Treningi odbywały się dwa razy w tygodniu oraz rozgrywano mecze sparingowe. W okresie przygotowawczym pojawiło się w drużynie kilku nowych chętnych do gry zawodników, jednak przed startem rundy wiosenne okaże się czy dołączą do drużyny. Na obecną chwilę z Klubem nikt się nie rozstał.

Rywal zajmuje 5 miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów na koncie co Tęcza. W Buczku zawodnicy Tęczy wygrali w sierpniu po zaciętym boju 4:3. Mecz rewanżowy zapowiada się więc interesująco i emocji na pewno nie zabraknie. Klub Tęcza Brodnia funkcjonuje głównie dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Buczek.

Zarząd i zawodnicy serdecznie dziękują za okazane wsparcie, które umożliwi dalsze funkcjonowanie Klubu oraz promocję Gminy Buczek poprzez sport na arenie województwa łódzkiego.

Celem KS Tęcza Brodnia w rundzie wiosennej będzie zajęcie miejsca “na podium” na koniec rozgrywek sezonu 2019/2020. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na mecze Tęczy na stadion gminny w Buczku.

Skomentuj [ 0 ]
16:25, 23.03.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET