Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. Odbędą sie wybory uzupełniające?

Na chwilę obecną stan epidemiologiczny na terenie Gminy Sędziejowice nie uległ jakieś radykalnej zmianie. Znaczący wzrost zdiagnozowanych przypadków #koronawirus w skali kraju potwierdza jednak, że najgorsze dopiero przed nami. I #zostanwdomu to najlepsze, co każdy z nas może dorzucić w tej społecznej walce z epidemią.

Niestety, na pismo skierowane do Wojewody Łódzkiego nie otrzymaliśmy odpowiedzi, więc przygotowujemy się do niedzielnych wyborów uzupełniających. W tym celu poprosiliśmy o wytyczne dotyczące bezpieczeństwa PSSE. W odpowiedzi otrzymaliśmy zalecenie, że najlepiej… poprosić Wojewodę o przesunięcie terminu. Sprawa wydaje się przesądzona - 29 marca br. mieszkańcy Kozub pomaszerują więc do urn. W tym celu w piątek rozkolportujemy po okręgu ulotkę, która zadba o to, żeby każdy wiedział, że w niedzielę będzie mógł oddać głos.

👉 Dziś odbędzie się Sesja Rady Gminy Sędziejowice, ponieważ niektóre decyzje zgodnie z przepisami prawa musimy podjąć do końca marca. Oczywiście obrady odbędą się z uwzględnieniem wszystkich zaleceń i propozycji inspekcji sanitarnej. Wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Jarosławem Bartczakiem podjęliśmy decyzję o ograniczenie liczby uczestników do niezbędnego minimum.

👉 Statystyki na 25 marca na godzinę 18:00 prezentują się następująco:
0⃣- liczba zidentyfikowanych osób zakażonych
0⃣ - liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia
2⃣0⃣ - liczba osób objętych kwarantanną

 

Wójt Gminy Sędziejowice

Dariusz Cieślak

Skomentuj [ 0 ]
10:20, 26.03.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET