Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Pogotowie Reporterskie

Policja najlepiej ocenianą instytucją w Polsce

Z ostatniej edycji badań oceny wybranych instytucji wynika, że Policja po raz kolejny, czwarty raz z rzędu, jest najwyżej ocenianą instytucją publiczną spośród wszystkich poddanych ocenie respondentów. Działania Policji dobrze ocenia aż 80% ankietowanych. Jest to wynik o 5% wyższy niż w dwóch ostatnich edycjach badania i zarazem najlepszy w całej historii badań.

Tak wysoka ocena działalności Policji jest najlepszą formą podziękowań za codzienny trud służby. Warto dodać, że badania przeprowadzono jeszcze przed działaniami związanymi z ograniczeniem pandemii wirusa — otrzymaliśmy więc ogromny kredyt zaufania od Polaków, za co dziękujemy, ale traktujemy również jako jeszcze większą mobilizację i zobowiązanie w obecnej sytuacji.
CBOS, w badaniu cyklicznym realizowanym w marcu i wrześniu każdego roku, monitoruje opinie dorosłych Polaków na temat działalności prezydenta, parlamentu oraz wybranych instytucji publicznych, w tym Policji. Wyniki najnowszej edycji badania wskazują, że ośmiu na dziesięciu ankietowanych (80%) dobrze ocenia jej działalność — co jest najlepszym wynikiem w całej historii badania realizowanego od września 1990 roku.

Wysoka ocena działalności Policji jest dla nas najlepszą formą podziękowań za codzienny trud służby, poświęcenie i służbę policjantów oraz pracowników polskiej Policji. Chociaż badania przeprowadzono jeszcze przed działaniami związanymi ze zwalczaniem pandemii COVID-19 właśnie szczególnie w tym trudnym czasie walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 jest to dla nas bardzo ważne i mobilizujące. Kredyt zaufania, który otrzymaliśmy jest dla nas bardzo ważny i mobilizujący do jeszcze lepszych działań.

Wysoka ocena działalności Policji jest dla nas najlepszą formą podziękowań za codzienny trud służby, poświęcenie i pracę policjantów oraz pracowników polskiej Policji. Szczególnie w tym trudnym czasie walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 jest to dla nas ważne i mobilizujące.

Dziękujemy!

 

Źródło: CBOS, 5-15 marca 2020 r.

Skomentuj [ 6 ]
17:30, 26.03.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Irek @ 08:05, 27.03.2020r. IP: *.*.0.175

Gratulacje. 100% już blisko a potem nawet 105% pozytywnych ocen.

Bożena @ 10:31, 27.03.2020r. IP: *.*.131.211

Gdy osiągną 105% to przegonią wreszcie kurskom tvpis, która swego czasu w podobnych "badaniach" uzyskała 103,5%.

J.Wick @ 19:48, 27.03.2020r. IP: *.*.247.250

Szczególnym szacunkiem i zaufaniem cieszy się łaska drogówka, która od lat nie może poradzić sobie z kierowcami parkującymi na trawnikach pod blokami w mieście. Wstyd!!! Nie masz pomysłu na życie, wstąp do policji.

Piotr @ 22:00, 27.03.2020r. IP: *.*.248.244

@J.Wick
Skończ człowieku z urojeniami bo już na wymioty się zbiera o tych trawnikach płacz ciągły. Skoro stają gdzieś na trawnikach tzn że brakuje parkingów!

J.Wick @ 08:54, 28.03.2020r. IP: *.*.245.224

Do Piotra - Zamilcz kmiocie bo każę Cię wychłostać. Parkowanie na trawnikach to wykroczenie i albo przestrzegajmy prawa albo miejmy je wszyscy gdzieś. Przez tak ubogich intelektualnie ludzi jak Ty za jakiś czas ta planeta zginie bo to tylko trawa, to tylko jeden papierek, jeden dymiący komin itp. To jest świat o który musimy dbać aby Mad Max nie stał się faktem ale co Ty prosty człowieczku możesz o tym wiedzieć...

Piotr @ 09:11, 28.03.2020r. IP: *.*.209.60

@J.Wick
Nie wiem jakie zabawy lubisz i nie interesuje mnie to. Skończmy z kreowaniem prawa dla samego prawa, prawa które jest antyludzkie. Jeśli tworzy się utrudnienia dla ludzi i do tego buble prawne to później mamy takie efekty. Jak już wspomniałem, skoro parkują na trawnikach tzn., że jest zbyt mało miejsc parkingowych, trzeba udać się do spółdzielni, zarządcy drogi czy burmistrza (nie wiem gdzie ten problem występuje) i wnioskować o rozbudowę parkingów po to żeby ci ludzie mogli nie tylko legalnie zaparkować ale też nie musieli jeździć po krawężnikach i martwić się że ktoś wystawi im mandat.
Nie wiem kim jesteś ale Twoje przesłanie jest jasne. Trawnik ważniejszy od człowieka.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET