Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogotowie Reporterskie

Pożar spalił cały dobytek- zbiórka pieniędzy na zrzutka.pl

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. W poniedziałek 23 marca około godziny 16:20 w Kolumnie koło Łasku w jednym z gospodarstw wybuchł ogromny pożar. Zabrał cały dobytek. Gospodarze nie mieli ubezpieczenia, więc nie otrzymają żadnych środków na odbudowę..

Pilnie potrzeba zbudować dach dla ocalałych zwierząt (Krów, byków i cielaczków) Inaczej zamarzną ze względu na nocne przymrozki. Gospodarze są załamani. Wszyscy sąsiedzi pomagają jak mogą, jednak potrzebne są pieniądze.

Każda złotówka się przyda. Gospodarze to dobrzy i pomocni ludzie. Gospodyni przyjmowała grupy dziecięce i opowiadała o pracy jak i zwierzątkach w gospodarstwie. Nie chcieli na początku pomocy. Jak to stwierdzili "Są ludzie, których dotyka większa tragedia. Nam ocalał chociaż dom nad głową" Jednak prawdą jest że bez wspólnej pomocy, ocalałe zwierzęta nie przetrwają długo w obecnych warunkach. Każde 5 zl pomaga. Pomóżmy ❤️

 

Link do ZRZUTKA.pl  

Skomentuj [ 0 ]
18:40, 27.03.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET