Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogotowie Reporterskie

Zmarł jak żołnierz

16 marca br. w wieku 77 lat zmarł doktor Stanisław Rybka. Był cenionym i lubianym przez pacjentów medykiem, który od lat prowadził prywatny gabinet w Kolumnie, a wcześniej długo pracował i kierował przychodnią w tej dzielnicy Łasku.

Po studiach w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi zatrudniony był też w szpitalu wojskowym w tym mieście. Swoim pacjentów traktował niezwykle poważnie, a zarazem serdecznie. Mało kto pamięta, że jako pierwszy w powiecie posiadał aparat USG.

Urodził się w Dobruchowie k. Łasku, potem wraz z rodzicami mieszkał w grodzie nad Grabią. Pacjentów leczył od 25 roku życia. Był znakomitym internistą i radiologiem. Neurologiem była jego małżonka, zmarła kilkanaście lat temu. Medyka bardzo dobrze wspomina-ją nie tylko pacjenci, którzy do jego gabinetu zjeżdżali z całego województwa, ale także współpracownicy, np. Jadwiga Nowicka.Gdy umierał, nie chciał nikogo absorbować. Odchodził jak żołnierz...

Szerzej na temat dr. Stanisława Rybki napiszemy wkrótce

 

Źródło: Panorama Łaska

Skomentuj [ 3 ]
10:25, 30.03.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

M @ 21:22, 30.03.2020r. IP: *.*.55.23

wspaniały człowiek ,lekarz z powołania.Kondolencje dla rodziny.

roman @ 23:04, 31.03.2020r. IP: *.*.191.75

Przez wiele lat , moją chora córkę leczyła Pani dr
Rybkowa..wspaniała lekarka..cześć jej pamięci.

Claudia Klein @ 20:55, 02.04.2020r. IP: *.*.53.102

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET