Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Pogotowie Reporterskie

Łask. Informacja o pracy szpitala

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczna Szpital w Łasku działa w trybie ostrodyżurowym. Wprowadzono szereg ograniczeń

mających na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem: mianowicie nadal obowiązuje zakaz odwiedzin, część poradni pracuje w systemie teleporad, nie wykonujemy badań laboratoryjnych i diagnostycznych dla pacjentów ambulatoryjnych.

Przy wejściu głównym do szpitalu odbywa się mierzenie temperatury dla personelu, osób wchodzących oraz kontrola wejść.

W sobotę został ustawiony przez Państwową Straż Pożarną przed Izbą Przyjęć namiot, który może być wykorzystywany jako „brudna” Izba Przyjęć dla pacjentów podejrzanych o zakażenie koronawirusem. Jak większość szpitali pozyskaliśmy środki ochrony indywidualnej z Agencji Rezerw Materiałowych- są to kombinezony, gogle, rękawiczki i maseczki.

Oczywiście nie są to ilości, które zaspakajają potrzeby szpitala, ale każda ilość tak ważnego sprzętu pomaga przygotować się na działania przy wzmożonej zachorowalności na COVID-19.

 

W chwili obecnej w szpitalu w Łasku nie ma pacjentów z podejrzeniem zachorowania na koronawirusa.

 

W imieniu wszystkich pracowników Szpitala w Łasku, Dyrekcji oraz Zarządu Spółki pragniemy PODZIĘKOWAĆ wszystkim darczyńcom, którzy zaangażowali się w pomoc dla naszego szpitala, w tym trudnym dla nas wszystkich okresie związanym z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.


Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, za słowa wsparcia i otuchy. Jest to trudny czas dla nas wszystkich, sprawdzian, który nasi darczyńcy przechodzą wzorowo. Nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania, więc tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy wyciągnęli w stronę naszej jednostki pomocną dłoń.


To dzięki temu wsparciu wierzymy, że w sytuacji kryzysowej będziecie z nami i uda nam się pokonać wszelkie trudności, a nasz personel będzie mógł się skupić na najważniejszym- leczeniu.


DZIĘKUJEMY NASZYM DARCZYŃCOM
Starostwo Powiatowe w Łasku
Pan Marcin Janiak wraz z pracownikami firmy RENMAR
Pani Alicja Stępień
Pan Przemysław Jażdżyk
Pani Anna Janowska
Pan Michał Bieńkowski
FC Widawa - grupa kibiców Widzewa
Nadia Łyszkowicz z bratem
Natasza i Eryk Gniłka
Pan Piotr Ślęzak wraz z Małgorzatą Foszpańczyk i Wiktorem Mann
Firma PPHU „CORIN” Sp. jawna
Firma Villaro (MMER)
Firma Juspol
RAJSPORT ACTIVE Sieradz
Łaski Fan Club Widzewa
Fundacja INDIGO NAILS
Pani Magdalena Piątek
Pani Róża Kacperska
Pan Tomasz Kacperski

Skomentuj [ 3 ]
09:35, 07.04.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

co tam się dzieje? @ 12:34, 07.04.2020r. IP: *.*.162.180

Starostwo Powiatowe nadzoruje szpital więc łaski nie robi.

P.S. czy ktoś wie dlaczego praca wydziału komunikacji jest tak źle zorganizowana, już nie mówię o zachowaniu pracowników.

B @ 14:20, 07.04.2020r. IP: *.*.217.114

Szpital ? To nie szpital. Z ostrym przypadkiem odesłali mnie z kwitkiem do CZMP bo nie ma kto zrobić USG, nadmienię, że nie jest to weekend tylko 17 godz. wtorek. Brak pogotowia, transportu sanitarnego itp.. W CZMP decyzja natychmiastowa o operacji. Dobrze, że do Łodzi blisko.

Jolanta @ 23:00, 07.04.2020r. IP: *.*.0.196

Witam, chce podziękować personelowi szpitala za szybkie i sprawne działanie w podjęciu leczenia mojej mamy. Dziękuję personelowi izby przyjęć oraz lekarzom neurologii. Pomimo trudnego czasu i szalejącego wirusa szpital w Łasku zapewnił mojej mamie profesjonalną pomoc. Działania na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET