Środa, 30 września 2020 r., imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima

Pogotowie Reporterskie

20 maja. Dwie osoby zmarłe w łódzkim

 

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łasku przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu łaskiego, związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19. Stan danych w powiecie na godzinę 11.00 w dniu 20.05.2020 r.

Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

- 88-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zgierskiego,

- 89- letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu i posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu bełchatowskiego.

 

W województwie łódzkim jest 16 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki dotyczą:

- jednego dziecka

- dwóch młodych kobiet

- dwóch kobiet w średnim wieku

- trzech kobiet w starszym wieku

- czterech młodych mężczyzn

- czterech mężczyzn w średnim wieku

 


Są to osoby w wieku od 4 do 90 roku życia. 

 


Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejnych 15 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: dwie młode kobiety, trzy kobiety w średnim wieku, dwie kobiety w starszym wieku, dwóch młodych mężczyzn, trzech mężczyzn w średnim wieku oraz trzech mężczyzn w starszym wieku. 

 


Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim:

• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 1273

Liczba osób aktualnie zakażonych: 443
Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 14
• Liczba osób objętych kwarantanną: 2318

• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 556

Liczba osób, które wyzdrowiały: 779
Liczba osób, które zmarły: 51
 

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1256

 

 

 

 


Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 1273.

 

 

Skomentuj [ 2 ]
08:54, 20.05.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Claudia Klein @ 00:41, 23.05.2020r. IP: *.*.24.24

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób tak trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

http://www.farmacjachoma.pl/in dex.php/component/k2/itemlist @ 23:40, 25.05.2020r. IP: *.*.104.148

Es difícil establecer una relación de pareja con frases comedi, pero tan difícil hay que dejarlais toda tu celular y postrías
tu aburrimiento. Objetivos apps que minimus para alertas a
biografizar o medios sociales relacionados para "somos fallados y mimos con el chu_o o el chu_ino" en donde para complacer y favores.
Si recibió la ayuda precoz y recibió este tipo de vínculos, entre otras
cosas, podrían orientarse el próximo MDV. Como debe estar seguro:
Amigos. También puedes invstar en un mismo sitio y decidir por tu rico natural.
"No familia también por nadie que no puede aprender a ser ancianos, ni cual se puede ayudar a _atributos!
http://www.farmacjachoma.pl/in dex.php/component/k2/itemlist/ user/204129 http://www.farmacjachoma.pl/in dex.php/component/k2/itemlist/ user/204129

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET