Środa, 30 września 2020 r., imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima

Pogotowie Reporterskie

Komendant Główny Policji do Policjantów

 

Komendant Główny Policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk w związku z coraz częściej pojawiającymi się atakami hejtu i bezpośrednich gróźb wobec policjantów i pracowników Policji oraz ich rodzin, w specjalnym liście zapewnił, że zawsze będzie bronił godności i dobrego imienia Policji oraz jej funkcjonariuszy i pracowników, a osoby, które dopuszczają się takich czynów, poniosą odpowiedzialność. 

Komendant Główny Policji jednocześnie podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji za służbę w tym trudnym dla wszystkich czasie, za zaangażowanie, poświęcenie oraz wzorowe wykonywanie swoich obowiązków.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 3 ]
16:30, 21.05.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

ASSS @ 05:08, 22.05.2020r. IP: *.*.120.7

NIECH POLICJA CHOC ODROBINE POSTARA SIE BYĆ ODROBINE APOLITYCZNA TO I HEJTU NIE BEDZIE. Na razie jest tylko ramieniem zbrojnym piss.

Gw @ 10:09, 22.05.2020r. IP: *.*.65.220

Obrazem polskiej policji jest jej zachowanie w ostatnich dniach na proteście przedsiębiorców w Warszawie, a jej rzeczywistą twarzą jest teraz tzw. rzecznik Ciarka i żaden buńczuczny, oderwany od rzeczywistości list nie zmieni tych ocen.

A na koniec jedna generalna uwaga do autora listu:

Panie Komendancie Główny Policji, jeśli rzeczywiście broni Pan i będzie Pan bronił godności i dobrego imienia Policji oraz jej funkcjonariuszy i pracowników, to po prostu przestań pan wysyłać swoich podwładnych pod dom pewnego zwykłego posła na warszawskim Żoliborzu, a jeśli będą pana nadal na to naciskać i zmuszać pana do robienia z policjantów ochroniarzy, idź Pan sam pod ten dom!

Janek @ 13:51, 22.05.2020r. IP: *.*.197.74

Przecież Pan Komendant Główny Policji wysyła na Żoliborz podwaładnych - jak pisze - "z wyrazami szacunku"!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET