Wtorek, 1 grudnia 2020 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Pogotowie Reporterskie

Buczek. Remont drogi Sowińce – Strupiny i drogi wewnętrznej w Czestkowie F

7 kwietnia br. podpisana została umowa na wykonanie Remontu i konserwacji dróg w gminie Buczek. Wykonawca za kwotę 551 158,38 zł brutto wykona prace na dwóch odcinkach dróg tj. remont drogi gminnej nr 103111E  Malenia –Strupiny –Sowińce na odcinku 2,28 km i konserwację drogi wewnętrznej w Czestkowie  F na odcinku 0,295 km. W trakcie  prac remontowych wykonane zostanie wzmocnienie istniejącej jezdni bitumicznej warstwą asfaltu i położona będzie nowa nawierzchnia ścieralna z asfaltu o grubości  do 4 cm po zagęszczeniu. Utwardzone zostaną  pobocza.

Wykonawca udziela 60 m-cy gwarancji na wykonane prace. W dniu 16.04.2020 Wykonawca rozpoczął prace przy oczyszczaniu poboczy drogi w Sowińcach i Strupinach. Zakończenie inwestycji planowane jest 20 lipca 2020 r.

Termin zakończenia prac może ulec zmianie. Podczas wykonywania robót budowlanych nastąpią czasowe ograniczenia w ruchu. Prosimy użytkowników drogi o wyrozumiałość i zastosowanie się do poleceń wykonawcy robót.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
15:40, 23.05.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET