Niedziela, 5 lipca 2020 r., imieniny Karoliny, Antoniego, Filomeny

Pogotowie Reporterskie

Nasze Sprawy- rusza połączenie do Zduńskiej Woli (video)

 

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Łasku i Zduńskiej Woli, którzy korzystają z komunikacji pomiędzy tymi miastami. Zakład Komunikacji Miejskiej w Łasku wznawia połączenia na tej trasie. O nowym połączeniu opowiada burmistrz Łasku, Gabriel Szkudlarek. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym 8TVR.

Zobacz video

Skomentuj [ 4 ]
11:30, 26.05.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Iwona @ 14:13, 26.05.2020r. IP: *.*.253.4

Śmiechu warte plany.
Zamiast pomysłu na rozwój to cofamy się coraz bardziej wstecz.
Zresztą od ponad 10lat tylko się cofamy.
Miasto zamiast się rozwijać co cofa się w rozwoju...

do Iwona @ 14:42, 26.05.2020r. IP: *.*.16.57

Przywracanie w dobie recesji polaczneia do sasiedniego miasta uwazasz za cofanie sie? Gratulacje ... w nastepnych wyborach moze startuj i wtedy bedzie wszystko do przodu szlo. Zenada czytac takie "wypustki" jak Iwona, wszystko zle.

Do "do Iwona" @ 21:18, 26.05.2020r. IP: *.*.86.176

Iwona ma sporo racji. W wolnym czasie zajrzyj do Zduńskiej Woli, obejrzyj stadion przy Łaskiej, Kępinę, Park Miejski, zobacz co się buduje na MOSiR przy Kobusiewicza, na Łaską i pl. Wolności już cię nie wysyłam, a gdybyś nie wiedziała/ł o co mi chodzi, to poszukaj jeszcze trochę więcej wolnego czasu i zajrzyj do Sieradza. Oba te miasta, niegdyś niemal takie same p.i.p.i.d.ó.w.y jak Łask, tylko żo one nie są już pi...wami, a Łask? Nie wiem, może to jest zasługa tego, iż decydentom w tych miastach po prostu się chciało, nie szli do waaadzy dla samego tylko trwania (przy korycie)...

Do do Iwona. @ 12:16, 27.05.2020r. IP: *.*.211.85

Zduńska i Sieradz to trochę inny kaliber. To są miasta 2,5 raza większe od Łasku. Niemniej jednak całe to "trójmiasto" źle skończy przy obecnych rządach, bo włodarzami nie są pisiory i te miasta są pomijane teraz przy podziale dofinansowań. Kaczor jak był przed wyborami samorządowymi w Zduńskiej wyraźnie dał do zrozumienia do których miast będą szły pieniądze- tylko źle trafił bo Webry w większości nieprzekupne.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?


Zobacz wyniki

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET