Niedziela, 5 lipca 2020 r., imieniny Karoliny, Antoniego, Filomeny

Pogotowie Reporterskie

Zbiórka surowców wtórnych z Łasku, Sędziejowic, Buczku

 

Firma TWK-ZAG Sp. z o.o. z siedzibą w Woli Łaskiej organizuje zbiórkę surowców wtórnych od podmiotów gospodarczych z Łasku, Sędziejowic, Buczku oraz Zduńskiej Woli. Projekt niniejszy ma na celu dopełnienie systemu zbiórki odpadów na terenie wskazanych gmin, gdzie ewidentnie podmioty gospodarcze zostały pominięte w momencie tworzenia pełnego systemu gospodarki odpadami.

Odebrane odpady zostaną poddane pełnemu procesowi recyklingu o czym świadczy fakt, iż firma TWK-ZAG Sp. z o.o. od wielu lat funkcjonuje w branży gospodarki odpadowej w Polsce. Wszystkie działania realizowane ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ochrony środowiska naturalnego oraz mają na celu propagowanie działań proekologicznych.

Pragniemy zaprosić wszystkie firmy, sklepy, hurtownie i inne podmioty do długoterminowej współpracy w zakresie odbioru surowców – makulatury oraz folii. Odbiory będą organizowane co dwa tygodnie lub co cztery tygodnie (w zależności od zapotrzebowania). Przy większych ilościach dostarczymy Państwu opakowania zbiorcze – worki typu big-bag. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnych terminów odbiorów surowców.

Koszty odbioru surowców są niewielkie i wynoszą odpowiednio – 50 zł (netto) odbiór co dwa tygodnie oraz 30 zł (netto) odbiór co 4 tygodnie. Projekt rozpocznie się w czerwcu 2020 r. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do współpracy. W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem: tel. – 43 675 55 90 e-mail– biuro@wywoz24.pl .

 


Wierzymy, że wspólnie możemy zrobić coś dobrego dla środowiska!

 

art.sponsorowany

Skomentuj [ 3 ]
12:28, 28.05.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Andrzej @ 14:29, 28.05.2020r. IP: *.*.65.188

Zabierzemy A później wszystko z utilizujemy czyli spaliny na stercie...

Ina @ 13:06, 29.05.2020r. IP: *.*.26.247

A SMRÓD z tego wysypiska taki bardzo "proekologiczny"?

Maria @ 14:05, 29.05.2020r. IP: *.*.191.33

Skupy makulatury skutecznie wybito, podobnie będzie ze skupami złomu? Komu to przeszkadzało?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Sonda

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?


Zobacz wyniki

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET