Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

Linia B nadal do Zduńskiej Woli

Od 15 czerwca ruszyła linia B z Łasku do Zduńskiej Woli. Przez dwa tygodnie kursy wykonywane były testowo, dla sprawdzenia zapotrzebowania. W piątek rozpoczęły się wakacje i zmieniły się wszystkie rozkłady jazdy łaskich autobusów ZKM, także linii B. Jak dowiedzieliśmy się, linia wykazuje duży potencjał i będzie działała także w wakacje. Z Łasku do Zduńskiej Woli ZKM ma 7 kursów w ciągu dnia.

- Za wcześnie na wyciąganie wniosków na podstawie tylko dwóch tygodni kursowania naszych autobusów do Zduńskiej Woli- powiedział Mirosław Szafrański, dyrektor Zakładu Komunikacji Miejskiej w Łasku. Jednak patrząc na liczbę pasażerów rokowania są optymistyczne. Wprowadziliśmy korektę rozkładu jazdy tak, aby do i z pracy mogły dojeżdżać osoby związane z handlem. Pierwszy autobus z Łasku jest o godz. 5.45 a ostatni ze Zduńskiej Woli o godz. 18.10. Mamy nadzieję, że zachęci to do korzystania z naszych usług.

 

Ani gmina ani miasto Zduńska Wola nie partycypują w kosztach utrzymania linii B. Cały ciężar jest na barkach gminy Łask.

Skomentuj [ 8 ]
15:25, 27.06.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Jan @ 17:30, 27.06.2020r. IP: *.*.19.216

Wspaniały rozkład jazdy, ludzie jadą do pracy do Zduńskiej Woli na 6 rano, a autobus z Łasku wyjeżdża o 5.45, a w Zduńskiej Woli jest ok 6.15. Brawo, Brawo, Brawo. Co za kretyn układał ten rozkład jazdy. Ręce opadają.

Kibic @ 17:39, 27.06.2020r. IP: *.*.132.3

Kretyn który bierze pensje z naszych podatków.

Jan @ 18:11, 27.06.2020r. IP: *.*.161.45

I jeszcze jedno. Ludzie kończą pracę o 14, a autobus z Łasku wyjeżdża do Zduńskiej Woli o 13.45. Wydaje mi się że ktoś ułożył ten rozkład jazdy, tylko po to, by po kilku tygodniach oznajmić ludziom, że wycofujemy się z linii B, bo było małe zainteresowanie. Chyba jest to zabieg celowy. Tak to jest jak dziadki żądzą ZKM i naszym miastem.

adam @ 12:53, 28.06.2020r. IP: *.*.140.163

Rozkład jazdy zrobiony celowo tak aby lini B nie było.A nasze władze będą się chwalić że chcieli ją na stałe uruchomić ale mało było pasażerów.
Ludzie do pracy jeżdżą na godzinę 6 i 14 i chcieli by z tej pracy wrócić.Tak że istniejący rozkład mógł ułożyć tylko idiota który pełni funkcję Prezesa ZKM przez zasiedzenie. Po raz kolejny raz wychodzi na to że uwagi ludzi ma gdzieś Kto o zdrowych zmysłach testuje linie w okresie wakacyjnym ? Dziwi mnie że Burmistrz nie reaguje na niedopasowane godziny kursów autobusów i wywala na to publiczne pieniądze
Jak macie panowie problemy z myśleniem to trzeba było skopiować rozkład lini S którą jeździło dużo ludzi do pracy

Viking @ 19:00, 28.06.2020r. IP: *.*.41.7

p. Adam. Bujdy na resorach... Trzeba było zgłosić swoją propozycję kursów Linii B w łaskim ZKMie, a nie teraz anonimowo obrażać Dyrektora ZKMu. Zakład ten nie jest krową dojną, może Pan jeszcze zdąży namówić władze Zd Woli do dotacji do tej w/w linii, a wtedy zapewne będzie dla wszystkich zadawalająco.
Pozdrawiam

adam @ 20:10, 28.06.2020r. IP: *.*.140.163

P. VIKING
Proszę zapoznać się z komentarzami w ŁASKONLINE z dnia 15.05 2020 roku Na prośbę ZKM były wpisywane komentarze w jakich godzinach ludziom pasowały by połączenia .Wiele ludzi informowało że nie mają czym dojechać do pracy na godz. 6 oraz 14 i powrócić z pracy .
Tak że jeżeli ZKM prosi o informację w komentarzach i nie bierze ich pod uwagę to znaczy że mają ludzi gdzieś a całe przedsiębiorstwo jest zarządzane przez ludzi niemyślących
Pozdrawiam serdecznie

henio @ 20:33, 28.06.2020r. IP: *.*.68.39

Jestem pasażerem linii "B" dojeżdzam ze Zd- Woli i chcę podziękować p.Burmistrzowi że rozumie sytuację w jakiej postawił nas PKS,niestety ani Prezydent ZD -Woli ani Strosta Łaski ani Zd- Wolski pomimo, że to połączenie międzymiastowe i ustawa określa jako zdanie powiatu, nie zrobili nic, podkreślam ,nie zrobili nic !!!! w tym temacie bo wiadomo komunikacja kosztuje .Do Adama skoro rozkład jazdy PKS-u był taki dobry i jeżdziło tylu pasażerów to, może pan internetowy Adam by odpowiedział czemu przestali jeżdzićnie tylko na linii"S", może tak bardzo niech dyr,.zkm- u nie kopiuje rozwiązań PKS-u bo może skończyć nie daj Boże! jak ten nieszczęśliwy PKS,chciałbym
jeszcze powiedzieć Adamowi że ludzie pracują w godz.7-15,10-18,7-19,i to w wakacje. nie mieli czym dojeżdzać do pracy i na tą gorącą prośbę pasażerów odpowiedział pozytywnie tylko pan Burmistrz i za to bardzo ,bardzo dziękuję ,do Jana autobus z łasku wyjeżdża z łasku o godz,13,45 po to żeby zabrać jak pan twierdzi te tumy pasażerów ze ZD-Woli w liczbie" czterech" którzy kończą pracę o godz .14.Do Jana proszę ujawnić się chętnie z panem porozmawiam, choć podejrzewam, że pan nie korzysta z usług linii B. Swoją drogą to język jaki pan używa idiota ,kretyn dobrze o panu nie świadczą.

ZDUŃSKOWOLANKA @ 14:59, 30.06.2020r. IP: *.*.252.114

DLA MNIE ROZKŁAD WPASOWAŁ SIĘ SUPER.DOJAZD ZE ZDUŃSKIEJ WOLI DO ŁASKU DO PRACY NA 13 IDEALNY, SZKODA TYLKO, ŻE NIE MAM CZYM WRÓCIĆ PO PRACY PO 18.TO, ŻE ZDUŃSKA WOLA NIE PARTYCYPUJE W KOSZTACH TO JEST SKANDAL I ŻENADA, A MYŚLAŁAM, ŻE ZDUŃSKA WOLA JEST TAKA BOGATA. PAN POKORA OBECNY PREZYDENT MAMIŁ WYBORCÓW BEZPŁATNĄ KOMUNIKACJĄ W MIEŚCIE, JESTEM ZAŻENOWANA

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET