Sobota, 24 lipca 2021 r., imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego

Pogotowie Reporterskie

40 Piesza Pielgrzymka z Ziemi Łaskiej na Jasną Górę

Po raz czterdziesty z Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Św. Michała Archanioła w Łasku wyruszą wierni na pielgrzymi szlak na Jasną Górę. Mimo przeróżnych obostrzeń zapraszają do wspólnego pielgrzymowania. W załączonych materiałach znajdziemy zasady uczestnictwa w tegorocznej pielgrzymce.

Szczegóły na zdjęciach obok:

Skomentuj [ 3 ]
16:40, 28.06.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

G @ 20:55, 28.06.2020r. IP: *.*.226.187

A później będzie pielgrzymka na tamten świat, czy tak trudno obyć się bez tych wszystkich spędów i przeczekać ten okres niepewności choćby to było wszystko nieprawdą.
Dbajmy o siebie jak o innych nam się nie chce.
Pozdrawiam wszystkich myślących

Gg @ 15:30, 04.08.2020r. IP: *.*.114.36

@G obyć to sie mozna bez idiotow I ich wymysłów juz na tym swiecie. Jak ktos wierzy w bajki o smiertelnej zarazie niech siedzi w domu i da zyc innym. Ludzie głupi tak zwana tłuszcza wierzy bezmyslnie w rzadowe bajki i nie mysli samodzielne, nie analizuje danych tylko powiela klamstwa I mity władzy. Statystyka jasno pokazuje, że ta pandemia jest kłamstwem. Codziennie mówi sie o nowej liczbie zarażonych ale coz to za chorzy którzy nir maja objawow? Ile ludzi faktycznie jest hospitalizowanych? A ile osob juz zmarlo przez idiotyczne środki bezpieczeństwa spowodowanych covidem? Ilu chorym na prawdziwe choroby odłożona lub zawieszono leczenie?

teresa @ 14:34, 22.08.2020r. IP: *.*.3.39

Niech Duch Święty obdarzy potrzebnymi łaskami ,i Mateńka Boźa prowadzi szczęśliwie naJasną Górę i nie puszcza z pustymi rękami

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET