Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Pogotowie Reporterskie

Kamila i Paulina z awansem do półfinału Mistrzostw Polski Juniorek

Nie miała litości pogoda dla uczestniczek Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategorii JUNIOREK dla dziewcząt z rocznika 2001 i młodszych. Po środowym deszczu, który uprzykrzał mecze w kategorii młodziczek dziś osiem najlepszych par zmagało się przede wszystkim ze straszliwym upałem.

Świetnie w gronie starszych koleżanek poradziły sobie nasze kadetki: KAMILA ROZWALAK i PAULINA OLSZACKA, które ostatecznie zajęły CZWARTE MIEJSCE.

Dzięki temu dziewczęta pojadą na turniej półfinałowy MISTRZOSTW POLSKI również w starszej kategorii wiekowej (wcześniej zdobyły srebro w kadetkach)!

Oznacza to, że w siatkówce plażowej na poziomie ogólnopolskim będziemy reprezentowani we WSZYSTKICH TRZECH kategoriach wiekowych.

Wielkie brawa dla dziewcząt za walkę i poświęcenie, którego dziś nie brakowało!

 

Źródło: Łaskovia

Skomentuj [ 1 ]
16:40, 30.06.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Sylwia @ 09:18, 02.07.2020r. IP: *.*.165.178

I SUPER ! kolejne potwierdzenie, że warto zainwestować w plażówkę w Łasku i wsparcie .... awans w dwóch kategoriach wiekowych tej pary I jeszcze jeden awans młodziczek, to mówi samo za siebie. Brawo dziewczyny.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET