Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

Nożownik aresztowany

Policjanci z Łasku zatrzymali 30-latka, który podczas libacji alkoholowej zranił nożem kompana od kieliszka. Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łasku, decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Zdarzenie miało miejsce wieczorem, 22 czerwca 2020 roku prz ulicy Warszawskiej w Łasku.

Podczas spożywania alkoholu między dwoma uczestnikami libacji doszło do nieporozumień, podczas których 30-latek najpierw uderzył kompana "od kieliszka" w twarz, a następnie zadał mu kilka ciosów nożem w okolice twarzy, głowy i ręki. 34-letek zdołał o własnych siłach dotrzeć do komendy, gdzie została mu udzielona pierwsza pomoc, a następnie został hospitalizowany. Funkcjonariusze zaraz po zgłoszeniu i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny oraz ustalali okoliczności zdarzenia. Wkrótce po zdarzeniu nożownik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator Rejonowy w  Łasku przedstawił 30-latkowi zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek prokuratury decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
10:35, 30.06.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET