Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Pogotowie Reporterskie

Prawie 26 milionów złotych na gospodarkę wodno-kanalizacyjną w Łódzkiem

W lipcu rozpocznie się trzeci nabór wniosków o dofinansowanie z Programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014 - 2020. Będzie można Zdobyć pieniądze na urządzenia służące do doprowadzania wody i odprowadzania ścieków. Decyzją Samorządu Województwa Łódzkiego do podziału jest tym razem aż 25.846.034 zł. Wnioski o wsparcie mogą składać gminy, związki międzygminne oraz spółki, w których udziałowcami są jednostki samorządu terytorialnego. 

Można dostać nawet 2 miliony złotych. To pieniądze przeznaczone na budowę, przebudowę lub wyposażenie instalacji służących do zaopatrywania w wodę - na przykład ujęć wody, stacji uzdatniania, wodociągów. Dofinansowanie można otrzymać również na budowę, przebudowę lub wyposażenie urządzeń służących do odprowadzania ścieków - np. oczyszczalni, w tym przydomowych, systemów kanalizacyjnych, instalacji do osadów ściekowych. Wsparciem objęte mogą być też zakupy oraz montaż urządzeń kanalizacyjnych i wodociągowych, nabycie projektów, koszty nadzorów i analiz efektywności. Można też starać się o pieniądze na podatek VAT, jeżeli wnioskodawca nie ma możliwości odzyskania tego podatku.

Wnioski można będzie składać od 20 lipca do 17 września 2020 roku. Szczegóły oraz formularze wraz z instrukcją dostępne są na stronie:

https://www.lodzkie.pl/prow

Skomentuj [ 0 ]
15:55, 01.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET