Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

Skrzynka Skarg. Niebezpieczne Targowisko miejskie w Łasku

W ubiegłym tygodniu doszło do przykrego incydentu na targowisku miejskim przy ul. Batorego. Jeden z kupujących potknął się na wystającej płycie i upadł. Zdenerwowany napisał do nas list, prosząc o interwencję. Ze sprawą zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego w Łasku, dziś otrzymaliśmy na nasze zapytanie odpowiedź.

Targowisko miejskie w Łasku co każdy czwartek pełne jest kupujących i sprzedawców. Plac ze straganami przy Batorego odwiedza wtedy kilka tysięcy ludzi. Jeden z Czytelników zwrócił nam uwagę na niebezpieczną nawierzchnię, wystające płyty betonowe, uskoki i nierówności:
- Sam dwa razy już się przewróciłem na targowisku, jestem schorowanym człowiekiem i miałem problem z podniesieniem się. Dobrze, że nie złamałem ręki czy nogi. Pomogli mi okoliczni sprzedawcy. Czy zarządca targowiska nie powinien zająć się poprawą bezpieczeństwa?
 
Rozmawialiśmy ze sprzedawcami, każdy opowiadał o przewracających i potykających się klientach. Wielokrotnie problem ten był sygnalizowany zarządcy, jednak bez odzewu. Potykają się nie tylko osoby starsze, ale także młode, sprawne. Jak mówią sprzedawcy, wszystko do czasu, kiedy ktoś złamie rękę i miasto będzie musiało wypłacić wielkie odszkodowanie.

 

Odpowiedź UM w Łasku:

- Bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z targowiska przy ul. Stefana Batorego w Łasku są dla nas bardzo ważne, dlatego w najbliższym czasie planujemy przeprowadzenie doraźnych prac naprawczych nawierzchni placu- napisał Michał Janiszewski, rzecznik łaskiego magistratu.

 

Skomentuj [ 12 ]
19:10, 08.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Filipiak @ 09:04, 09.07.2020r. IP: *.*.38.136

I jak to łaski urząd zadziałają niezwłocznie. Może 8, 14 miesięcy im to zajmie... Burmistrz z burmistrzowa skarbnikami sekretarzami na fotelach wolą się kręcić

JACA @ 09:36, 09.07.2020r. IP: *.*.129.14

Nie zmieniajcie naszej wizytówki miasta! To jest chyba jedyne w takim stylu, targowisko w województwie :). I to piękne ogrodzenie z drutem kolczastym. ....

Zuza @ 13:17, 09.07.2020r. IP: *.*.110.103

Niestety, w naszym mieście wszystko idzie jak krew z nosa! Podczas, gdy inne miasta się rozwijają, nasze pozostawia wiele do życzenia...

ann @ 14:08, 09.07.2020r. IP: *.*.3.84

Wszyscy widzą co jest źle, że miasto umiera śmiercią naturalną, ale gdy przychodzą wybory dalej głosują na Szkudlarka skazując się na kolejne lata marazmu. A Burmistrz w otoczeniu merdających ogonami piesków dalej uważa,ze dobrodziejstwem w XXI wieku jest taka kanalizacja.Wszystko robi najlepiej i nie znosi słowa krytyki.Drodzy sąsiedzi wybierając tego człowieka sami skazaliśmy się na życie jak z lat mojego dzieciństwa( dawno to było, bo od czasu gdy coś tam pamiętam minęło ponad 50 lat) Serdeczności

Do ann @ 16:16, 09.07.2020r. IP: *.*.176.68

Po to robi tą kanalizację żebyś łaskawa pani nie musiała chodzić po krzakach i po to żeby kolejny burmistrz mógł tylko robić drogi ulice i place zabaw i przyjmować pochwały i splendory. Ktoś musi robić tą czarną robotę której na co dzień mieszkaniec Łasku nie widzi. A jeśli nie widzisz co zostało zrobione to zmień proszę okulistę.

zjx @ 16:18, 09.07.2020r. IP: *.*.60.89

W Łasku na Widawskiej nawet takiego "luksusu" jak kanalizacja nie ma i się nie zanosi nie jej powstanie.

Yolo @ 22:40, 09.07.2020r. IP: *.*.203.205

Jak się jest ofermą to najlepiej szukać winnych gdzie indziej. Co do burmistrza to dobrze że robi kanalizację a nie od dróg zaczyna. Byli tacy mądrzy co najpierw drogi budowali a później każdy się pukał w głowę gdy po kilku latach nowa równa droga była pruta bo ktoś wpadł na pomysł położenia kanalizacji!

Spsp @ 09:31, 10.07.2020r. IP: *.*.119.196

Burmistrz najlepiej csir zarządza Pobiegać nie można Wstyd Ktoś tam pracuje?

Kibic @ 11:43, 10.07.2020r. IP: *.*.132.3

Spsp. Pracuje sztab darmozjadów, czyli całe kierownictwo tego przybytku.

Sk @ 17:15, 10.07.2020r. IP: *.*.37.234

Czy panowie z OSiR mogą napisać jakie inwestycje poczynili w ciagu ostatnich 5 lat dla rozwoju boisk i bieżni? Wydaje mi się ze ich zadania to siedzieć cicho i nie szukac pieniedzy na inwestycje.... bo wtedy trzeba by cos robić ale po co ...

Stasiek @ 19:40, 10.07.2020r. IP: *.*.90.155

Nasz burmistrz z kartonem dostał od żontu nowo kasę to na pewno tera wyremontuje targowisko.

Linda Mark @ 20:19, 13.07.2020r. IP: *.*.53.231

JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY

Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2020 r. Musiałem zrefinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, chcą tylko twojego pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i zaplanuj, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, a następnie skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki.
Oferują one wszelkiego rodzaju pożyczki
Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat)
Pożyczka długoterminowa (20_40)
Pożyczka na media (10_20)
Oferują pożyczki jak
Pożyczka mieszkaniowa ............. Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna .......
Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Pożyczka biznesowa ......., Pożyczka firmowa .............. itd
E-mail .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Jeśli chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, to pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ...

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET