Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

Działka "Pod bykiem" uratowana

Dzięki staraniom i zaangażowaniu Sylwestra Florczaka, Krystyny Politańskiej oraz Jacka Raczkowskiego, którzy w imieniu mieszkańców i dla dobra Kolumny osobiście prowadzili rozmowy w sprawie plaży „Pod bykiem”, udało się zatrzymać sprzedaż prywatnemu inwestorowi działki nad Grabią przy ul. Plażowej. Rada Dzielnicy Kolumna podjęła szereg kroków, by uratować dla mieszkańców to cenne miejsce – pisaliśmy do burmistrza, starosty, strażaków, zarząd RDK prowadził rozmowy z zarządem OSP Kolumna.

Wszystkie podjęte kroki, a szczególnie osobiste zaangażowanie pani Politańskiej, panów Florczaka i Raczkowskiego, przyniosły pozytywne rezultaty. Na sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w dniu 8 lipca, burmistrz Gabriel Szkudlarek poinformował, że działka „Pod bykiem” zostanie odkupiona przez gminę, a stojący na niej budynek zostanie rozebrany.

 

W najbliższym czasie będą też prowadzone rozmowy na temat przyszłości terenu. Konsekwencja w działaniu Rady Dzielnicy oraz liczne rozmowy z Burmistrzem Łasku oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Robertem Bartosikiem doprowadziły do sukcesu i pozyskania działki na rzecz mieszkańców.

 

Źródło: Rada Dzielnicy Kolumna

Skomentuj [ 9 ]
10:50, 09.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Mes @ 11:35, 09.07.2020r. IP: *.*.207.109

Nie cieszcie się tak ze swojego sukcesu bo za chwilę okaże się że to zasługa posłów senatorów i radnych PiS ;-). Brawo radni Kolumny za wytrwałość, dzięki Burmistrzu za decyzję.

Do mes @ 12:08, 09.07.2020r. IP: *.*.56.114

Proszę Pana kto chciał sprzedać tą działkę to wszyscy wiedzą. Cieszę się że ona pozostaje we władaniu gminy ale to żeby mieszkańcy musieli dokładać 50 tysięcy do zakupu to się nie godzi ,. Wiele osób starało się o to by działka pozostała dla społeczeństwa. . Takie dobrodziejstwo na dwa dni przed wyborami . Przypomnę BRAWO na sesji bił burmistrzowi tylko pan Florczak . Brawo pani Krysi Poltańskiej się należy i mieszkańcom.

Juan @ 12:26, 09.07.2020r. IP: *.*.186.14

A komu w taki razie należą się nie brawa a gwizdy? Zarządowi OSP Kolumna? Strażakom?

Marek K. @ 13:07, 09.07.2020r. IP: *.*.55.254

Do sukcesów przyznają się wszyscy radni z Kolumny, a to inicjatywa zwykłych ludzi, którzy na tych radnych naciskali. Radni z Kolumny mówili wręcz, że zakup działki to bezsens, głupota. Słali tylko pisma aby mieć spokój. Fakty są takie, że gmina dała działkę strażakom a teraz odkupuje ją za nasze pieniądze od stowarzyszenia, czyli od drugiego podmiotu. komu wiec dziękować? chyba nam wszystkim za zrzutkę na wytworzony sztucznie problem przez gminę i Stowarzyszenie.

Ence @ 15:41, 09.07.2020r. IP: *.*.191.116

Jest to sukces mieszkańców Kolumny, ale gdyby nie radni Dzielnicy Kolumna i ich determinacja mogłoby się skończyć inaczej.Brawo dla wszystkich, nie kłóćmy się kto zrobił więcej. Cieszmy się że mamy piękne miejsce, które pozostanie dla wszystkich. Ja mogę ze swojej strony tylko podziękować za wytrwałość.

Do Ence @ 15:49, 09.07.2020r. IP: *.*.176.68

Głos rozsądku.Brawo.

Aga @ 16:09, 10.07.2020r. IP: *.*.182.101

To jest sukces osiągnięty dzięki mocnemu zaangażowaniu kilku ludzi, ktoś rozpoczął tą batalię, ale wykonawstwo pozostawił innym. Brawo dla tych, którzy działkę pod Bykiem uratowali dla mieszkańców i brawo dla Burmistrza za chęć współpracy.

Kibic @ 22:53, 10.07.2020r. IP: *.*.132.3

Sukcesem to będzie prysznic nad,, zalewem,,

Linda Mark @ 20:25, 13.07.2020r. IP: *.*.53.59

JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY

Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2020 r. Musiałem zrefinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, chcą tylko twojego pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i zaplanuj, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, a następnie skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki.
Oferują one wszelkiego rodzaju pożyczki
Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat)
Pożyczka długoterminowa (20_40)
Pożyczka na media (10_20)
Oferują pożyczki jak
Pożyczka mieszkaniowa ............. Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna .......
Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Pożyczka biznesowa ......., Pożyczka firmowa .............. itd
E-mail .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Jeśli chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, to pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ...

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET