Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

Podsumowanie naszej sondy

Kilka dni temu zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom sondę, w której pytaliśmy o wynik zbliżającej się II tury wyborów prezydenckich. Oddano 1671 głosów a dokładnie statystyki naszej zabawy znajdziecie poniżej:

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
 
Nr Sondy:
120
Utworzone:
Poniedziałek, 29 Czerwiec 2020 06:45
Aktywne:
10 Dni, 23 godziny
Wszystkich głosów:
1671

 
Opcja 1: Andrzeja Dudę
- głosy: 742 (44,40%)
- 74,2 Głosów na dzień
Opcja 2: Rafała Trzaskowskiego
- głosy: 929 (55,60%)

Skomentuj [ 7 ]
10:35, 10.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

AntekAviator @ 11:04, 10.07.2020r. IP: *.*.132.12

Szkoda, że ta sonda nie oddaje faktycznego poparcia w Łasku i okolicach. Ludzie oślepieni "darowiznami" z własnych podatków głosują na tych populistów i socjalistów. Jak Duda wygra te wybory, to naszczalnik państwa z Nowogrodzkiej urządzi nad Wisłą nie tylko drugie Węgry, ale też drugą Białoruś. Koreę Północną mamy już w TVP. #wyPAD

Aga @ 15:49, 10.07.2020r. IP: *.*.33.226

AntekAviator | 11:04
Kolejny zdesperowany szary człowieczek opłacany z kasy POpaprańców.
Z jednym się zgadzam, że sondaż nie oddaje faktycznego poparcia dla kandydatów,a ma tylko zniechęcić wyborców Dudy do głosowania,bo niby przegra. To typowe działania desperatów z układu KOlesiostwa, które niszczyło przez 8lat wszystko co było wartościowego w Polsce.
KOlesiostwo=POpaprańce.
Nic dodać i nic ująć. Rodacy,obywatele naszego miasta idźmy na wybory i wybijamy z głowy tej niszczycielskiej sile na odebranie władzy i powrotu do niszczycielskiej polityki dla naszego kraju.
Tylko Duda. Nawet jak ktoś nie jest jego wielkim sympatykiem to powinien na niego zagłosować,by uniemożliwić powrotu w Polsce do władzy niszczycielskiej grupie:
KOlesiostwa=POpaprańców.

ASSS @ 16:55, 10.07.2020r. IP: *.*.155.196

Aga @Kolejny zdesperowany szary człowieczek opłacany z kasy pissrańców.
Z jednym się zgadzam, że sondaż nie oddaje faktycznego poparcia dla kandydatów,a ma tylko zniechęcić wyborców Trzaskowskiego do głosowania,bo niby przegra. To typowe działania desperatów z układu Kolesiostwa, które niszczyło przez 5lat wszystko co było wartościowego w Polsce.
kolesiostwo=pissrańce
Nic dodać i nic ująć. Rodacy,obywatele naszego miasta idźmy na wybory i wybijamy z głowy tej niszczycielskiej sile na odebranie władzy i powrotu do niszczycielskiej polityki dla naszego kraju.
Tylko Trzaskowski. Nawet jak ktoś nie jest jego wielkim sympatykiem to powinien na niego zagłosować,by uniemożliwić w Polsce władzy niszczycielskiej grupie:
kolesiostwa=pissrańców

ASSS @ 16:58, 10.07.2020r. IP: *.*.155.196

Aga @ JAK TĘPYM BEZMOZGIEM TRZEBA BYC BY TO NAPISAC. JAKĄ TO PRZEKUPĄ PRZYDROŻNĄ NA TRASIE TRZEBA BYC ,JAKIM TO PATOLEM NA GARNUSZKU Z NASZYCH PODATKÓW.JAKIM PLAZEM GOTOWYM ,POD PRZYKRYCIEM WIRUSA, CHODZIC W KAGANCU ,MIMO ZE ADRIAN I PINOKIO MAJA TOW D,,, I CHODZA BEZ. JAK MOZNA CHWALIC COS CO PRZEZ OSTATNIE LATA ROZDAWNICTWA NIC NIE ZROBIŁO POZA KUPOWANIEM GŁOSÓW.SZAMBO.

Ola @ 19:40, 10.07.2020r. IP: *.*.253.169

ASSS | 16:56 |16:58

Nie przejmuj się Aga tymi wpisami najgorszego POpaprańca tej strony internetowej. To pusty,maciupki człowieczek z kompleksami i brakiem najmniejszej kultury.
Każdy kto nawet czasem zagląda na tą stronę zna tego schorowanego człowieka, który wstydzi się nawet podpisać swoim imieniem,tylko udaje ASA,a jest marną plotką w całej tej układance.
Czekamy na kolejne durne wpisy malutki,pusty człowieczku,ala ASSS

Andrzej @ 20:58, 10.07.2020r. IP: *.*.63.131

Kłamstwa wyborcze A. Dudy w poprzedniej kampanii.
1.Podniesienie kwoty wolnej od podatku - kłamstwo wyborcze
"W krajach, gdzie władza jest uczciwa, ten, kto zarabia najniższą pensję, nie płaci podatku. U nas nie może nawet o tym pomarzyć i to się musi zmienić. [] Uważam, że w niedługim czasie kwota wolna od podatku powinna sięgać 8 tys. zł." - powiedział w lutym 2015 kandydat PiS A. Duda. Dwa miesiące później obiecał, że wprowadzi ją od początku 2016 roku. I nic...
2.Likwidacja tzw. śmieciówek - kłamstwo wyborcze
W maju 2015 roku kandydat Andrzej Duda mówił: "zlikwidowanie umów, na których pracownicy nie są objęci Kodeksem (pracy), umów cywilnoprawnych, na których teraz pracuje tylu Polaków młodych, będąc niepewnymi swojego jutra w pracy".
Do dziś administracja Andrzeja Dudy nie podjęła żadnych działań zmierzających do ograniczenia czy zlikwidowania umów cywilnoprawnych.
3.Pomoc frankowiczom w przewalutowaniu kredytów - kłamswo wyborcze
W maju Andrzej Duda jako kandydat obiecał, że w przypadku objęcia prezydentury prześle do parlamentu projekt ustawy, zakładający przewalutowanie kredytów we frankach na złotówki. Takiej wymiany miałyby dokonywać banki w oparciu o kurs walut z dnia podpisania umowy kredytowej.
Projekt nie trafił jednak nawet pod obrady Sejmu, w przeciwieństwie do projektu z sierpnia 2016 nazwanego "ustawą frankową", który utknął jednak na zawsze w Komisji Finansów Publicznych.
4.Niepodnoszenie podatków dla najlepiej zarabiających - kłamstwo wyborcze
"Nie jestem zwolennikiem podnoszenia podatków najlepiej zarabiającym" - sugerował Duda w kampanii wyborczej. Później swoimi podpisami podwyżki zaakceptował...
5.Ponad 1 bln zł. na inwestycje - kłamstwo wyborcze
W lutym 2017 roku rząd przyjął "Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020, w której wyliczono, iż "realizacja celów Strategii będzie wymagała zaangażowania ok. 1,5 bln zł do 2020 r.
Było to jednak wyłącznie założenie rządu, którego skutków do dziś nie da się ocenić jako zrealizowanej. Sam Andrzej Duda nie podjął żadnych działań mających zapewnić 1,4 bln zł na inwestycje, zapowiedzianych w swojej kampanii.
6.Bezpłatne przedszkola - kłamstwo wyborcze
Obecnie korzystanie z takiej placówki dla dzieci w wieku od trzech do pięciu lat jest darmowe przez pięć godzin - od 8 do 13.
Nie jest to jednak efekt reform przeprowadzonych za kadencji A. Dudy, a nowelizacji ustawy o systemie oświaty, podpisanej za czasów rządów PO i PSL w 2013 r.
7. Zwiększenie do 2 proc. PKB nakładów na badania i rozwój - kłamstwo wyborcze
W momencie przejmowania przez Dudę prezydentury w 2015 roku ten współczynnik wynosił 1 procent. W 2016 spadł do 0,96 proc., a następnie wzrósł do 1,03 w 2017 i 1,21 w 2018 roku.
8.Odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia i likwidacji NFZ - kłamstwo wyborcze
Obietnice mające usprawnić działanie służby zdrowia pojawiły się m.in. w umowie programowej, jaką w kampanii A. Duda symbolicznie zawarł z Polakami.
Jak jest - każdy widzi... Na zapisach umowy się skończyło. Przecież coś znów trzeba obiecać w następnej kampanii.
9.Gabinet lekarski i stomatologiczny w każdej szkole - kłamstwo wyborcze
Andrzej Duda podpisał ustawę "o opiece zdrowotnej nad uczniami" dopiero w maju 2019 roku. Ale ustawa nie zakłada wprowadzenia gabinetu lekarskiego i stomatologicznego w każdej szkole.
Ustawa nie tylko nie wprowadza gabinetów w każdej szkole, ale odpowiedzialnością za podejmowanie współpracy z placówkami medycznymi, gdzie będzie można leczyć i kontrolować uczniów, obarczono samorządy i dyrektorów szkół, bez przeznaczenia na to pieniędzy.
10.Emerytury stażowe - kłamstwo wyborcze
Nawet mimo takiego zapisu w podpisanej w czasie kampanii umowie z "Solidarnością", Kancelaria A. Dudy nie przygotowała żadnego projektu ustawy, który mógłby wprowadzić emeryturę stażową (np. po 40 latach pracy). A "Solidarność" też siedzi cicho i nie robi nic.
11. Zrównanie dopłat dla rolników z dopłatami w na zachodzie Europy - kłamstwo wyborcze
W kampanii A. Duda: "Jesteśmy członkiem pełnoprawnym Unii Europejskiej, czy nie? Jeżeli tak, to polskim rolnikom należą się takie same dopłaty, jakie biorą rolnicy francuscy czy niemieccy. My to zmienimy".
No i co ? Osiągnął efekt wyborczy, bo okłamał polską wieś, polskich rolników. Nie zawalczył o zrównanie dopłat, nie wysłał wniosku, nie zrealizował tych obietnic...
12.Projekty obywatelskie ustaw co najmniej w dwóch czytaniach w Sejmie - kłamstwo wyborcze
Ta obietnica równiez nie została zrealizowana. Sejm nadal posiada możliwość odrzucania obywatelskich projektów ustaw już w pierwszym czytaniu i z niego kilkakrotnie korzystał.
Że o obiecywanych wielu referendach już nie wspomnę...
-itd. itp...
Ciemny lud i tak nadal na niego zagłosuje.
Ale kiedyś będzie się o nich mówić zdrajcy Ojczyzny.

Tak prawda @ 21:26, 10.07.2020r. IP: *.*.172.36

Mój wybór, mój dom, mój prezydent.
A wszystko nie dlatego, że kocham PO-KO, bo tak nie jest. Serce mam z lewej strony, tak, jak na człowieka przystało. Wybieram Trzaskowskiego, bo myślę o swoich dzieciach. Bo mam dość wstydzenia się za prezydenta i rząd. Mam dość dzielenia na dziadów, gorszy sort, nie-ludzi, chamską hołotę i rasę panów. Mam dość agresji w społeczeństwie. Mam dość budzenia nazistowskich potworów. Mam dość ignorowania praw kobiet. Mam dość lekceważenia lekarzy i nauczycieli. Mam dość okradania nas przez mafię Szumowskiego, Kaczyńskiego i Morawieckiego. Mam dość nepotyzmu i kolesiostwa na niespotykaną dotąd skalę. Mam dość ministrów, którzy na niczym się nie znają. Mam dość bredni Macierewicza za moje pieniądze. Mam dość Misiewiczów na państwowych posadach. Mam dość podpisywania ustaw po nocach. Mam dość ignorowania społeczeństwa. Mam dość siania homofobii. Mam dość wysyłania policji przeciwko protestującym. Mam dość szczujni TVP. Mam dość twojego bólu lepszego niż mój. Mam dość strachu o jutro. Mam dość tłumaczenia każdego przekrętu słowami: "a bo PO jadło ośmiorniczki". Mam dość przymykania oka na gwałty w kościele. Mam dość aktów łaski dla pedofila i przyzwolenia na stosunki seksualne z nieletnimi poniżej 15 roku życia. Mam dość Ordo Iuris w szkole. Mam dość eksperymentów na uczniach. Mam dość bezmyślnego rozdawnictwa. Mam dość łamania praw zwierząt. Mam dość olewania ekologii. Mam dość wycinek drzew dla pieniędzy. Mam dość politycznych przemówień z ambon kościelnych. Mam dość hołubienia głupocie. Mam dość zakusów na wyjście z UE. I można wymieniać w nieskończoność. Mam po prostu dość tych rządów.
I albo zmienimy to teraz, albo za tydzień będziemy w bardzo czarnej doopie, nie z ręką, ale z twarzą w nocniku, do którego narobił szeregowy poseł PIS, śmiejąc się przy tym do rozpuku.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET