Czwartek, 21 stycznia 2021 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Pogotowie Reporterskie

Ankieta „Jak spędzamy wakacje w Łasku” (video)

Wakacje sprzyjają wyjazdom i odpoczynkowi, duża część jednak pozostaje w mieście, aby odpocząć i szuka przy tym ciekawych inicjatyw i miejsc do relaksu. Zobaczcie jak wolny, wakacyjny czas spędzają mieszkańcy Łasku.

Materiał filmowy 8TVR

Skomentuj [ 3 ]
13:00, 28.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

kacper @ 09:07, 29.07.2020r. IP: *.*.183.142

Serio? Działki są dla działkowców, chcą tam sobie poodpoczywać albo popracować niespiesznie a nie oganiać się od biegających i wrzeszczących dzieci. Park, nie wiem kiedy ta pani była w parku ale : drewniane ścieżki - trapy pogniły, kamyki na dróżkach uniemożliwiają spacery ze śpiącymi dziećmi - po kamieniach płynnie się nie da jeździć, puszczenie dzieciaków aby biegały grozi wpadnięciem do wody, plac zabaw? Moja sąsiadka, beneficjentka ma lepszy w ogródku. I kosztował mniej. No a zaplecze sanitarne gdzie? Dzieci siusiają pod drzewka a mamusie?
Rynek- litości. Ta patelnia? Owszem przychodzą matki desperatki bez pomysłu na to co robic z dzieciakami i pozwalają taplać się w fontannach. Gdzie Sanepid? Pabianic nie uruchomiły fontann ze względu na koronawirus, Łask musi być inny. W Łasku rodziny z dziećmi mają poważny kłopot, gdzie pójść, jak zorganizować zajęcia dla maluchów. Te zachwyty to wyraźnie szok po spotkaniu z kamerką.

Jaś @ 11:18, 29.07.2020r. IP: *.*.7.140

Qśfa, kamyki na dróżkach w parku mu przeszkadzają, ja p..., spróbuj człowieku żyć z kimś takim pod jednym dachem. Co raz bardziej rozumiem osoby wybierające samotne życie, życie w pojedynkę, ryzyko, że trafi się na coś takiego jest ogromne...

Marta @ 19:22, 29.07.2020r. IP: *.*.132.7

Bzdury. W tym mieście nie ma gdzie spędzać wakacji ani wolnego czasu. W parku komary zjadają człowieka żywcem, w rynku na tym betonie to człowiek rozpuszcza się z prędkością lodów, praktycznie zero cienia. Na zalewie woda jak co roku syf bo nikt nie dba o jej czystość. Zero atrakcji żeby można było wyjść i miło spędzić czas że znajomymi bo fontanny to żadna atrakcją siedzieć i patrzeć na krzyczące dzieci biegające pod tą syfiata woda

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET