Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na wystawę fotograficzną "Natura - uchwycone w kadrze"

Serdecznie zapraszamy na wystawę niezwykłych fotografii ukazujących piękno makro świata przyrody. Autorką prac jest Kamila Olszewska, która uwielbia fotografię w każdym wydaniu, a szczególnie tę artystyczną, która polega nie tylko na wciśnięciu spustu migawki, lecz także  na aktywnym tworzeniu "scenografii", czy też odpowiedniej aranżacji planu zdjęciowego

Często wypuszcza się z aparatem na łąkę, by podczas spaceru uwiecznić, to co „czai” się w trawie… koniki polne, pająki o wielkich oczach, zroszone poranną rosą biedronki, a także wygrzewające się w słońcu motyle.

W magiczną podróż po świecie owadów zaprasza nasza biblioteka oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łaskiej. Całość zrealizowana przy współpracy Gminy Łask.

Wystawa znajduję się w holu Biblioteki Publicznej im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku i będzie można ją podziwiać do końca września 2020 r.

 

Źródło: Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku‎

Skomentuj [ 0 ]
15:15, 30.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET