Sobota, 8 sierpnia 2020 r., imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogotowie Reporterskie

V spływ WK PTTK "Spływaj z Zimorodkiem"

W dniach 25-26 lipca odbył się duży spływ kajakowy zorganizowany przez Koło, nazywany przez większość uczestników po prostu Zimorodkiem. W spływie wzięło udział 50 osób, niektórzy po raz pierwszy, niektórzy uczestniczyli w nim po raz kolejny, a były również osoby, które uczestniczyły we wszystkich pięciu edycjach.

Spływ był dwudniowy, pierwszego dnia pokonaliśmy 13 kilometrowy odcinek rzeki od Restarzewa Cmentarnego do miejsca noclegu – Rogóźno. Tam na kajakarzy czekał ciepły posiłek i wypoczynek. Osoby które nie czuły jeszcze zmęczenia, mogły wyzbyć się energii na zabawie tanecznej, śpiewając przy ognisku lub oglądając nocne, bezkrwawe łowy motyli na światło. Drugiego dnia kajakarze spłynęli Widawką na odcinku Rogóźno – Jeziorko (15 km). 

Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom spływu za stworzenie niesamowitej atmosfery, to głównie dzięki Wam ten spływ ma swoją duszę. Dziękuję wolontariuszom za pomoc w organizacji przedsięwzięcia oraz Mariuszowi i firmie kajakinet.pl za wypożyczenie sprzętu.

Zapraszam do fotorelacji. Zdjęcia nadesłali: Anna Krawcewicz, Grażyna Jastrząbek, Rafał Łakomy. Jeszcze jedno na końcu albumu są 4 zdjęcia „robali”, o które najczęściej byłem proszony o oznaczenie. Zdjęcia są podpisane, za rok będę egzaminował  :D

 

Tekst: Piotr Pawlikiewicz (Robal)

 

Źródło: Wojskowe Koło PTTK Łask

Skomentuj [ 0 ]
11:40, 31.07.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET