Czwartek, 21 stycznia 2021 r., imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

Pogotowie Reporterskie

Policjanci zatrzymali podejrzanych o wtargnięcie na murawę stadionu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców w ciągu minionej doby zatrzymali 5 mężczyzn podejrzanych o wtargnięcie na murawę stadionu piłkarskiego. Do tego chuligańskiego incydentu doszło w trakcie trwania spotkania 2 ligi piłkarskiej pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Znicza Pruszków, które odbywało się 25 lipca 2020 roku.

Dodatkowo do komendy zgłosiło się dobrowolnie 2 kolejnych podejrzanych. Cała dwunastka usłyszała już zarzuty, wkrótce objęci zostaną zakazami stadionowymi.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców oraz funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KMP w Łodzi prowadzą intensywne czynności związane z ustaleniem sprawców wtargnięcia na stadion przy al. Piłsudskiego 138 grupy pseudokibiców. Do tej pory w sprawie zatrzymano 10 osób, z czego 5 minionej doby. Kolejne 2 osoby zgłosiły się same, widząc swoje wizerunki opublikowane i rozpropagowane za pośrednictwem mediów. Zatrzymanie dwóch spośród podejrzanych możliwe było dzięki dobrej współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli i ich rozpoznaniu w tym środowisku. Podejrzani to mężczyźni w wieku od 20 do 45 lat. Jeden z podejrzanych usłyszał dodatkowo zarzut dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej piłkarza. Zatrzymanym grozić może teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności, ponadto zostali oni objęci zakazami stadionowymi.

Policjanci apelują!!!

Każda z osób posiadających informację na temat kolejnych sprawców zajścia na stadionie proszona jest o kontakt z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców pod numerami:  47 841 35 16,  47 841 35 17  oraz  516 438 896, 720 646 852. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość wszystkim, którzy pomogą w ustaleniu personaliów podejrzanych. Wizerunki tych osób zamieszczane są sukcesywnie na stronie KMP w Łodzi.

 

Źródło: KWP Łódź

Skomentuj [ 0 ]
12:45, 03.08.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET