Sobota, 26 września 2020 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Pogotowie Reporterskie

Sędziejowice. Konkurs fotograficzny „Gmina Sędziejowice w obiektywie”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Gmina Sędziejowice w obiektywie”. Celem konkursu jest promocja gminy poprzez odkrywanie, upowszechnianie i eksponowanie walorów przyrodniczych i turystycznych, za pośrednictwem dziedziny sztuki jaką jest fotografia.

Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią, przy czym niekoniecznie muszą to być mieszkańcy Gminy Sędziejowice. Fotografie muszą być jednak wykonane na terenie gminy.

Fotografie konkursowe będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: promocja@gminasedziejowice.pl Po tym terminie Jury dokona wyboru finałowej 10 zdjęć, które poddane zostaną głosowaniu przez Was na portalu Facebook.

Zasady uczestnictwa w konkursie określa Regulamin Konkursu fotograficznego pod tytułem „Gmina Sędziejowice w obiektywie” znajdujący poniżej w załączniku.

Regulamin Konkurs.pdf

 

Źródło: Gmina Sędziejowice

Skomentuj [ 0 ]
08:30, 05.08.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET