ARiMR: Łagodzenie skutków w przetwórstwie rybnym. Ruszył kolejny nabór wniosków
Do 7 września 2020 r. zakłady przetwórstwa rybnego, które poniosły straty gospodarcze wynikające z epidemii COVID-19, mogą składać w Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski o rekompensaty. To już drugi z trzech planowanych naborów wniosków o pomoc dla tej branży, finansowany ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.
Tym razem o wsparcie realizowane w ramach działania 5.4 „Przetwarzanie produktów rybołówstwa i akwakultury” mogą ubiegać się zakłady przetwórstwa rybnego działające jako mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa, które roczny przychód netto z tytułu sprzedaży produktów rybołówstwa lub akwakultury uzyskany z działalności gospodarczej, wykonywanej w zakresie PKD 10.20.Z. – Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków, będą potwierdzały w formie oświadczenia i dokumentów księgowych.
Wsparcie przyznaje się w formie wypłaty premii – określonej w umowie o dofinansowanie, na realizację operacji w zakresie wsparcia kapitału obrotowego – w wysokości 5 proc. rocznego przychodu netto.
Wnioski o dofinansowanie przyjmują oddziały regionalne ARiMR. Można je składać osobiście lub rejestrowaną przesyłką pocztową.
Więcej informacji: na portalu internetowym - www.arimr.gov.pl, pod numerem bezpłatnej infolinii - tel. 800-38-00-84 oraz w punktach informacyjnych w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR.
- Skomentuj [ 3 ]
- 14:50, 02.09.2020 r.
Wasze komentarze
WARTO WIEDZIEĆ @ 15:30, 02.09.2020r. IP: *.*.233.87
~warto wiedzieć- 17 min temu
Gdzie odpływają zyski z handlu spożywką? >>>>>>>>>>>>> >> >> >>> >>>> >>>>>>> >> Do Niemiec: Lidl, Kaufland, Edeka, Aldi. >> >> >> >> >> >> >> >> >> >>> >>>>> >>> >>> Do Francji: Auchan, Geant, Carrefour, Inter Marche. >> >>>>>>> >>> >>> >>> >> >> >>>> Do Portugalii: Biedronka, Lewiatan, abc, 1Minute, Delikatesy Centrum, Groszek i Mila. >> Do Danii: Netto. Do Anglii: Tesco. Do Luksemburga: Żabka. Do Litwy: Stokrotka >>> >> >> Polskie sieci to DINO, PSS SPOŁEM, POLO MARKET, ARHELAN, WAFELEK, Max&Xsawier, Justynka i Chata Polska. Kiedy tylko możemy WYBIERAJMY POLSKIE!!!
Doradca @ 07:40, 03.09.2020r. IP: *.*.45.177
Radziłbym ci przed wypisywaniem bzdur sprawdzić czy ten tzw. polski biznes nie jest przypadkiem zarejestrowany np. na Cyprze.
Janekfranek @ 10:07, 03.09.2020r. IP: *.*.37.127
WARTO WIEDZIEĆ @ - najlepszy numer z tom waszom narodowom polskościom, to zrobił Wam wasz pirwszy ajdol, pirwszy Narodowy śpiwok Żenek, Kurski władował w niego masę Waszej kasy, a on teraz beczy Wam w reklamie u Nimca!
Dodaj komentarz
Reklama





Popularne artykuły
- Wizyta premiera Donalda Tuska w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku
- Piknik motocyklowy "MotoFolk 2025"
- Premier podziękował lotnikom podczas wizyty w 32 BLT
- Zatrzymany sprawca rozboju wpadł z narkotykami i trafił do aresztu
- Łask. Odeszli do wieczności
- ŁDK. Porozmawiajmy o Jarmarku Łaskim
- Łask. Młodzi i samorządowcy w dialogu o przyszłości
- Narodowe Czytanie w szkołach powiatu łaskiego
- Uwaga, utrudnienia w ruchu
- Buczek. Starosta Dożynek Prezydenckich
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Zagubione klucze
- Spszontanie
- Sprzedam ogródek działkowy
- Garaż do wynajęcia
- Oprawa muzyczna ślubów - skrzypce na ślub
- Oddam kocurki do adopcji
- praktyki - mechanik
- Sprzedam mieszkanie
- pomoc domowa
- Budynek do wynajecia garaz
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum
- Why SoundButtonsPro is the Go-To Tool for Gamers, Streamers, and Podcasters
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- Teraz to będziemy mieli najlepszą wode w województwie Łódzkim,bez dwóch zdań.Przez 20 lat alb
- @Carlo I jeszcze Morawieckiego Izere zaorał. Gdy by Pisiory rządziły to byśmy naszymi PiS.. pfu
- Itak każdy wie co i jak.
- Super wyniki w prestiżowych turniejach nie tylko Juniorek również Juniorek Młodszych i Młodzicz
- Ważne informacje z ostatniej chwili:
https://youtu.be/
IWhUI6FAyFc?s i=1QH8A-73SAfC4Ek
7 Pozd - O i jest p. Kolasa odwołali z urzędu miar mieli widać powód to teraz jest naczelnikiem Wydział
- Próba komentarza.
- Niech ich uczą dobrego serca do niepełnosprawnyc
h bo w ogóle ich nie ma. - Ojj kubuś, kubuś nie daleko pada jabłko od jabłoni tatuś był lepszy
- Czy bankrut F jest dobrym dyskutantem w tym temacie?
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
10. Festiwal Róży w Łasku
-
Święto Truskawki 2025 - część 1 (niedziela)
-
Święto Truskawki 2025 - część 4
-
Święto Truskawki 2025 - część 3
-
Święto Truskawki 2025 - część 2
-
Święto Truskawki 2025 - część 1
-
Walne zebranie delegatów Łaskiej Spółdzielni Mleczarskiej
-
III Piknik Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Łaskiego
-
Maturzyści z LO w Kolumnie zakończyli rok szkolny
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej