Czwartek, 24 września 2020 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Pogotowie Reporterskie

Złodziejka plecaka odpowie za kradzież

Łascy policjanci zatrzymali 77-letnią mieszkankę Łasku, która ukradła plecak pozostawiony na ławce przez bawiące się w pobliżu dziewczynki. W środku znajdowały się dwa telefony o wartości 1200 złotych. Teraz kobieta nie uniknie kary. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce 7 września 2020 roku po godzinie 17:00. Jak wynikało ze zgłoszenia, dwie dziewczynki chcąc pobawić się w parku za Łaskim Domem Kultury położyły na ławce plecak, do którego włożyły dwa telefony i przez chwilę zajęły się zabawą. W tym czasie 77-letnia kobieta, wykorzystując ich nieuwagę, podeszła do ławki i ukradła plecak.

Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Jak tylko dziewczynki zorientowały się, że zostały okradzione, poinformowały swoich opiekunów, którzy zgłosili sprawę na Policję. Szybka reakcja stróżów prawa i analiza monitoringu pozwoliła na zatrzymanie złodziejki. Patrol prewencji, który odprawiał się do służby obejrzał nagrania i patrolując ulice Łasku zauważył kobietę odpowiadającą rysopisowi.

Niespełna godzinę od zgłoszenia mieszkanka Łasku była już w rękach mundurowych. 77-latka miała przy sobie plecak z telefonami, których wartość oszacowano na 1200 złotych.

 

Kobieta za swoje postępowanie odpowie przed sądem, za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 2 ]
11:40, 09.09.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Robercik @ 16:55, 10.09.2020r. IP: *.*.182.191

Haha i bardzo dobrze!
A do kościoła pewnie co niedzielę babcia chodziła...

Jaro @ 16:49, 11.09.2020r. IP: *

Znalezione nie kradzione? Ach ta dzisiejsza młodzież trzeciego wieku. :-)

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET