Czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Pogotowie Reporterskie

Podziękowanie za udział w ostatnim pożegnaniu Jerzego Witaszczyka

 

Wszystkim, którzy łącząc się z nami w bólu, uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu naszego ukochanego Męża, Taty i Dziadka Jerzego Witaszczyka:

Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Nauczycielom, Kapłanom, Prezesowi Zarządu Okręgu Centralnego ZKBS RP wraz Braćmi z Kaliskiego Bractwa Strzelców Kurkowych, Braciom z Łódzkiego Towarzystwa Strzeleckiego Bractwa Kurkowego, Braciom z Sieradzkiego Towarzystwa Strzeleckiego Bractwa Kurkowego,  byłym i obecnym Braciom z Łaskiego Bractwa Strzelców Kurkowych, Firmie Pogrzebowej Olimp, oraz wszystkim, którzy okazali wiele serca i życzliwości, serdeczne podziękowanie składa pogrążona w żalu i smutku rodzina.

Dziękujemy!

W serwisie "LaskOnline.pl" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "Kontakt".

Skomentuj [ 3 ]
09:10, 19.09.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Susan Benson @ 23:15, 21.09.2020r. IP: *.*.24.42

Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio przez WhatsApp na numer: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Ela @ 22:20, 25.09.2020r. IP: *.*.46.38

Susan Benson, zapewne nie znałeś(aś) Pana Jurka Witaszczyka bo to szczyt bezczelności przedstawiać swoje oferty dotyczące pożyczek pod artykułem o śmierci i pożegnaniu Pana Jerzego.

Dagmara Bolton @ 20:03, 28.09.2020r. IP: *

Susan Benson ! Co za beszczelnosc! Jak mozna jakies debilne Oferty wstawiac w takim miejscu! Brak manier I taktu. Dno , poprostu dno! Szkoda slow , oby tobie ten business czubkiem glowy wyszedl! You are so disgusting person . Scamback no humanity whatsoever!

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET