Czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Pogotowie Reporterskie

Road Safety Days 2020 z łaską Policją

 

WIZJA ZERO – czyli zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych, to główny cel działań ROAD SAFETY DAYS. Akcja odbywa się we wszystkich europejskich krajach w dniach 16-22 września 2020 r. Ma na celu zwrócenie uwagi wszystkich użytkowników ruchu drogowego i promowanie świadomej i odpowiedzialnej jazdy.

Założeniem działań jest dążenie do maksymalnego ograniczenia najtragiczniejszych wypadków na drogach, szczególnie tych w których giną ludzie. W tym czasie łascy policjanci będą prowadzili na drogach szereg akcji kontrolno – prewencyjnych ukierunkowanych zarówno na zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego, ale także na pieszych i rowerzystów.


Celem działań ROAD SAFETY DAYS jest zwrócenie uwagi wszystkich podróżnych, aby na drodze kierowali się przede wszystkim rozsądkiem. W tych dniach na drogach pojawią się maksymalne siły czuwające nad bezpieczeństwem, a także prowadzone będą działania edukacyjno-profilaktyczne.

Już w środę, 16 września 2020 r. od samego rana policjanci drogówki patrolowali drogi powiatu łaskiego, zwracając uwagę na przestrzeganie przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Odział Terenowy w Sieradzu, piesi i rowerzyści podczas prowadzonych kontroli otrzymywali elementy odblaskowe. 

 

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 3 ]
18:40, 17.09.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

antycovid @ 05:21, 18.09.2020r. IP: *.*.153.244

Tej policjantce na świeżym powietrzu bardzo ta maska i to czarna pasuje.źle użyta maseczka staje się bombą biologiczną!

antycovid @ 07:42, 18.09.2020r. IP: *.*.10.227

Najnowsze badania autorstwa immunologów Moniki Gandhi oraz George'a Rutherforda z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco wykazują, że noszenie maseczek ochronnych i przyłbic zwiększa odporność organizmu na chorobę COVID-19 oraz osłabia jej objawy.
Naukowcy zaznaczają, że zakrywanie ust i nosa nie chroni całkowicie przed wirusem, jednak może przeciwdziałać ciężkiej formie infekcji. Gandhi i Rutherford są zdania, że to właśnie maseczkom ochronnym, wielu bezobjawowych pacjentów zawdzięcza łagodny przebieg choroby.

Susan Benson @ 23:18, 21.09.2020r. IP: *.*.24.42

Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio przez WhatsApp na numer: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET