Czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Pogotowie Reporterskie

Poparzone kilkumiesięczne dziecko w drodze do szpitala w Łasku z asystą policji

 

Dzielnicowi z komendy w Łasku natychmiast zareagowali na prośbę rodziców o pomoc w jak najszybszym dotarciu do szpitala z poparzonym dzieckiem. Dzięki tej asyście udało się szybko pomóc maluchowi - jak informuje policja. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 20 września około godziny 14 w miejscowości Aleksandrówek w powiecie łaskim.

Do patrolu dzielnicowych zwrócili się zrozpaczeni rodzice, którzy podjechali z płaczącym siedmiomiesięcznym dzieckiem. Jak wynikało z ich relacji maluch, w wyniku nieszczęśliwego wypadku, poparzył się wrzątkiem i wymagał szybkiej pomocy medycznej.

Policjanci natychmiast podjęli decyzję o asyście na sygnałach w drodze do szpitala, gdzie niemowlę przebywa pod czujnym okiem lekarzy i pielęgniarek.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 3 ]
14:29, 21.09.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Aaa @ 12:30, 22.09.2020r. IP: *.*.34.226

I już na konto premiczka

Claudia Klein @ 16:32, 26.09.2020r. IP: *.*.24.54

Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Zapewniamy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |.

Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej poprzez: https://spotlightglobalfin.wix site.com/financial

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

MARIA RANDLE @ 02:03, 10.10.2020r. IP: *.*.53.80

NAJWYŻSZY DOSTAWCY POŻYCZKI OGRANICZONA
Rozwiąż swój problem finansowy w ciągu 24 godzin.
Czy zarabiasz lub jesteś właścicielem firmy? Uzyskaj od 1000 USD / EURO / FUNTÓW - 200 000, 000 USD / EURO / FUNTÓW Pożyczka w ciągu 24 godzin bez zabezpieczenia. odwiedź naszą oficjalną stronę internetową: supremeloanproviders.org
(Numer WhatsApp: 16572073091)
Proste rozwiązanie dotyczące pieniędzy.
Aby uzyskać więcej zapytań, skontaktuj się z nami pod adresem supremeloanproviders@gmail.comCEO: Pani Maryor odwiedź nasz oddział: Level 29, Tiffany Tower, Jumeirah Lakes Towers Dubai. ZEA

Dzięki

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET